جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و کارگاه تحکیم بنیان خانواده شهرستان املش برگزار شد.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، دکتر یونس محمودی  در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و کارگاه تحکیم بنیان خانواده با بیان اینکه ما معتقدیم که تنها دراسلام است که حقوق حقه زن وشوهر به شدت مورد تاکید […]

جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و کارگاه تحکیم بنیان خانواده شهرستان املش برگزار شد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، دکتر یونس محمودی  در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و کارگاه تحکیم بنیان خانواده با بیان اینکه ما معتقدیم که تنها دراسلام است که حقوق حقه زن وشوهر به شدت مورد تاکید قرار گرفته است افزود: حفظ احترام متقابل میان زن ومرد که یک حقوق شهروندی است وما وظیفه داریم در راستای احقاق حقوق شهروندی نسبت به همه آحاد و طبقات جامعه احترام متقابل داشته باشیم.

 

فرماندار املش با بیان اینکه بنابر تاکیدات قرآن کریم و ادیان الهی بر همه آحاد جامعه فرض است که به تک تک حقوق شهروندان توجه نماییم افزود:درنظام اداری وظیفه یک مدیر اینست که به کارکنان خود سلام گویدو تکریم واحترام را به جا آورد.

 

وی با اشاره به اینکه صیانت از آرمان ها وکرامت انسان به معنای حقیقی کلمه یعنی حقوق شهروندی افزود:احترام به افراد سالمند از وظایف همه ما است.

 

محمودی درپایان استمرار بخشیدن به کلاس های آموزشی را موردتاکید قرار داد و گفت:اطلاعات شهروندی را افزایش دهید وداشتن تابلوی اعلانات توسط دهیاران و شوراها از مسلمات حقوق شهروندی است که باید انجام شود.