17:10

1403/01/31

اجرای محدوديت‌های ترافيکی در روز 13 فروردین در املش

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان املش از اجرای محدودیت‌های ترافیکی روز ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۲ درمعابر درون شهری خبر داد.

سرهنگ بهمن جعفری در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز  در تشریح این خبر گفت: در روز طبیعت تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین شامل انواع کامیون و اتوبوس در معابر درون شهری به ویژه راه‌های منتهی به تفرجگاه‌ها ممنون است.

 

اختصاصی

وی افزود: کلیه رانندگان وسایل نقلیه حمل بار، از حمل مسافر در قسمت بار خودداری کرده و در صورت مشاهده چنین مواردی توسط پلیس، برابر مقررات راهنمایی و رانندگی با متخلفین برخورد خواهد شد.

سرهنگ جعفری گفت: در صورتی که شهروندان قصد تردد با موتورسیکلت در معابر رادارند علاوه بر رعایت تمامی قوانین حتماً از کلاه ایمنی استفاده نمایند و همچنین رانندگان از توقف وسایل نقلیه در محدوده تقاطع‌ها که باعث کندی تردد و انسداد در معابر می‌شود جداً خودداری کنند.

این مقام راهور در پایان از کلیه همشهریان درخواست کرد که به منظور برقراری در نظم عبور و مرور و جلوگیری از هرگونه تصادف احتمالی ضمن رعایت قوانین از عجله و شتاب خودداری کنند و افزود: نیاز است که همشهریان در صورت بالا رفتن میزان تردد وسایل نقلیه در برخی از معابر صبر و شکیبایی داشته باشند و درنهایت درصورت برقراری هرگونه محدودیت تردد و یا تغییر مسیر در معابر همکاری لازم با پلیس راهنمایی و رانندگی را به عمل آورند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *