رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش از اجرای « طرح مهر تحصیلی» با بهره مندی از دو موقوفه در رودسر خبر داد.      حجت الاسلام والمسلمین عباس خوبرو امروز در گفت و گو با خبرنگار رانکوه نیوز، با تبریک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس اظهار کرد: طرح « مهر تحصیلی […]

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش از اجرای « طرح مهر تحصیلی» با بهره مندی از دو موقوفه در رودسر خبر داد.

 

 

 حجت الاسلام والمسلمین عباس خوبرو امروز در گفت و گو با خبرنگار رانکوه نیوز، با تبریک آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس اظهار کرد: طرح « مهر تحصیلی » در شهرستان رودسر با هدف محرومیت زدایی دانش آموزان نیازمند اجرایی شد.

 

وی با اشاره به اعطای بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند افزود:این طرح با هدف اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان در موضوعات کمک به تحصیل دانش‌آموزان برای هفتمین سال متوالی در رودسراجرایی شده است.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش با اشاره به اینکه اجرای طرح «مهر تحصیلی» با بهره مندی از دو موقوفه سلیمانی و لزرجانی در رودسر اجرایی شده است تصریح کرد:بر اساس نیات واقفین خیراندیش برای ۱۰ نفر از دانش آموزان بی بضاعت  روستای شوئیل و لزرجان با معرفی ادارات آموزش و پرورش رحیم آباد و کلاچای لوازم التحریر و کیف مدرسه اهدا شد.