فرماندار املش گفت: در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی، محدودیت های شدید در راستای جلوگیری از مسافرت و ترددهای غیرضروری با هدف کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا و تأمین سلامت مردم، اعمال شد.

محمد رنجبر در در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهارداشت: پیرو دستورالعمل اجرایی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا به منظور به صفر رساندن سفرهای غیرضرور به شهرستان و جلوگیری از زنجیره انتشار ویروس کرونا، با پیگیری محمد رنجبر فرماندار و رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان املش موارد ذیل از ساعت صفر جمعه ۸ فروردین ۹۹ آغاز گردید.

رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از مردم خوب ، فهیم و نجیب شهرستان به منظور همکاری صمیمانه تاکنون ، از شهروندان خواست که به جد به توصیه ها و دستورالعمل های ستاد و توصیه های بهداشتی و درمانی توجه لازم مبذول و با پرسنل خدوم و زحمت کش انتظامی و سایر دستگاه های مسئول همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند تا ان شاالله با رعایت کلیه نکات و دستورالعمل ها بتوانیم هرچه سریعتر از انتقال و انتشار ویروس کرونا پیشگیری و در نهایت مقابله نمائیم.

۱- شروع اجرای طرح ساعت صفر جمعه ۰۸/۰۱/۱۳۹۸ می باشد.
۲- ورود کلیه خودروهای پلاک غیراستان و شهرستان به داخل شهر ممنوع و در مبادی و میادین ورودی شهر به سمت کنارگذرها هدایت گردند.
۳- پارک ها و بوستان ها و تفرجگاهها تا پایان طرح تعطیل باشند.

۴- در روز سیزدهم فروردین از هرگونه تجمع افراد در سطح شهرستان جلوگیری بعمل آید.

انتهای پیام/