17:22

1403/02/01

اجرای دومین کنسرت یادمان «فریدون پوررضا»

wee.aspx_

دومین کنسرت یادمان استاد «فریدون پوررضا» با اجرای قطعاتی جاودانه از این هنرمند فقید توسط یکی از شاگردان وی، روز چهارشنبه(15 مرداد) در رشت برگزار خواهد شد.
به گزارش صبح رانکوه به نقل از  روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رضا ثقتی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت با اعلام این خبر گفت: کنسرت مزبور به همت گروه هنری گیل اوخان و با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت و آموزشگاه موسیقی کوبه به صورت رایگان برگزار می‌شود.وی افزود: در این کنسرت موسیقی، کیانوش علیپور از شاگردان استاد پوررضا به اجرای قطعاتی جادوانه خواهد پرداخت که قبلاً توسط این هنرمند فقید موسیقی فولکلور گیلان اجرا شده بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت یادآور شد: دومین کنسرت یادمان استاد «فریدون پوررضا»، روز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۹۳ در دو سانس ساعت‌های ۱۹ و ۲۱ در سالن شهید انصاری (وارش) مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا (ص) این شهر برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، فریدون پوررضا، مدرس و پژوهشگر موسیقی بومی گیلان، ۳مهرماه ۱۳۱۱خورشیدی در لشت‌نشاء از توابع شهرستان رشت دیده به هستی گشود و ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ خلیج ژرف نگاهش را فروبست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *