مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: اجرای بیش از ۸۰ درصد قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید است.       به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، عبدالله پاکاری در جلسه شورای اداری که در حاشیه سفر به شهرستان املش برگزار شد، اظهار کرد: به دنبال برگزاری شورای […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: اجرای بیش از ۸۰ درصد قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، عبدالله پاکاری در جلسه شورای اداری که در حاشیه سفر به شهرستان املش برگزار شد، اظهار کرد: به دنبال برگزاری شورای اداری بنیاد در قالب سفرهای شهرستانی هستیم.

 

 

وی رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و افزود: هدف اصلی مجموعه بنیاد این است که از فرصت به دست آمده نهایت بهره برداری را جهت خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران داشته باشیم.

 

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه هشت هزار شهید، ۲۲ هزار جانباز، دو هزار و ۶۰۰ آزاده و ۲۲ شهید مدافع حرم تقدیم اسلام و انقلاب کردیم، گفت: در حال حاضر جامعه هدف بنیاد گیلان ۱۲۰ هزار نفر هستند.

 

 

پاکاری از برگزاری بیش از ۹۰۰ یادواره شهدا در استان طی سال گذشته خبر داد و تاکید کرد: گیلان در برگزاری یادواره های شهدا جزو استان های برجسته کشور است و لذا به دنبال ارتقای کیفی و محتوابخشی به این مراسم فرهنگی هستیم تا از حالت یکنواخت خارج شده و متناسب با اقتضای نسل جوان باشد.

 

 

وی با بیان اینکه رسیدگی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دولت تدبیر و امید شتاب بیشتری گرفته است، تصریح کرد: اجرای بیش از ۸۰ درصد قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید است.

 

 

این مقام مسئول درمان و اشتغال فرزندان با توجه به افزایش میانگین سنی خانواده‌های شهدا و ایثارگران را مورد تاکید قرار داد و گفت: بنیاد شهید به تنهایی قادر نیست تنوع و تعدد نیازهای جامعه هدف خود را رفع کند لذا نیازمند عزم و اراده عمومی هستیم.