فرماندار املش گفت: بیش از ۳۰دستگاه اداری و اجرایی املش به دولت الکترونیک متصل شده اند.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز،  یونس محمودی در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی، حجاب و عفاف این شهرستان گفت: از ۴۵ دستگاه اداری و اجرایی املش تاکنون ۳۵ دستگاه به دولت الکترونیک متصل شده اند.   […]

فرماندار املش گفت: بیش از ۳۰دستگاه اداری و اجرایی املش به دولت الکترونیک متصل شده اند.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز،  یونس محمودی در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی، حجاب و عفاف این شهرستان گفت: از ۴۵ دستگاه اداری و اجرایی املش تاکنون ۳۵ دستگاه به دولت الکترونیک متصل شده اند.

 

 

وی با انتقاد از برخی دستگاههای اجرایی شهرستان گفت : از آنجایی که دولت الکترونیک یعنی کاهش مفاسد اداری و اقتصادی ،از ۴۵ نهاد اجرایی املش ۳۵ دستگاه متصل به دولت الکترو نیک هستند که دلیل این سهل انگاری ضعف مدیران کل و عدم پیگیری مدیران شهرستان است.

 

 

فرماندار املش رعایت حریم خصوصی را از دیگر مصادیق حقوق شهروندی در نظام اداری بیان کرد و تاکید نمود : کارکنان ادارات حق دخالت در حریم خصوصی افراد را ندارند زیرا جرمی اخلاقی و شرعی و عقلی است و باید اجازه اظهار نظر آزادانه را به شهروندان بدهند برگزاری کرسی آزاد اندیشی یعنی حقوق شهروندی لذا دانشجویان ، دانش آموزان ، مخالفان دولت میتوانند در جمع فرماندار و سایر مسیولان ،آزادانه حرف بزنند.

 

 

محمودی جلوگیری از فساد مالی و اداری را از فواید اتصال دستگاه‌های اداری و اجرایی به دولت الکترونیک اعلام کرد.

 

 

فرماندار املش همچنین خواستار ایجاد ستاد عفاف و حجاب در تمام دستگاه‌های اداری و اجرایی این شهرستان شد.