22:50

1402/12/04

استاندار گیلان در جمع مردم خونگرم گرکرود املش:

اتحاد و مشارکت مردم، توان و اقتدار جمهوری اسلامی است

 استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: اتحاد، اراده و همراهی مردم، توان و اقتدار جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: بعد از راهپیمایی ۲۲ بهمن، تمرکز دشمن بر انتخابات و دلسرد کردن مردم از حضور موثر است و بر طبل نا امیدی می کوبد اما باید با شرکت در انتخابات و بدست گرفتن سرنوشت خویش مجلسی قدرتمند رقم بزنیم و توطئه های دشمن را نقش برآب کنیم.

وی تاکید کرد: شرکت در انتخابات عامل اقتدار کشور و نظام و انسجام ملت است و باعث می شود که مردم خود سرنوشت شان را بدست بگیرند.

وی یادآور شد: ما در ۱۲ فروردین ۵۸ جمهوری اسلامی را انتخاب کردیم و از آن زمان همه ارکان نظام طبق قانون اساسی توسط مردم و یا نمایندگان مردم انتخاب شده و می شوند.

استاندار گیلان گفت: ۴۱ هزار نفر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات را در استان برعهده دارند و همه برای برگزاری انتخاباتی سالم، صیانت از آرای مردم و امنیت انتخابات تلاش می کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: هم اینک دومین تولید کننده نوعی از پهپاد و چهارمین تولید کننده اژدرهای زیر دریایی هستیم.

استاندار گیلان اظهار کرد: ما امروز از نظر نظامی در بخش‌های مختلف موشکی توانمندیم و در بسیاری از حوزه های دیگر مقتدرانه پیش می رویم.

وی تصریح کرد: در دوره ریاست جمهوری قبل، روسای جمهوری آمریکا می‌گفتند گزینه نظامی روی میز است و ما را تهدید می‌کردند اما امروز می‌گویند ما به ایران کاری نداریم.

وی در ادامه به شاخص های برخورداری مردم از خدماتی همچون آبرسانی، برق‌رسانی، گازرسانی و احداث راه و آسفالت اشاره و اظهار کرد: اکنون شاخص گازرسانی به بیش از ۹۷ درصد رسیده است و بیش از ۹۹ درصد جمعیت روستاهای بالای ۱۵ خانوار در استان هم از برق برخوردارند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *