نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه معلمین شاغل در مدارس غیردولتی آینده مبهمی دارند، گفت: بیمه و میزان حقوق پرداختی به نیروی آزاد آموزش‌وپرورش خیلی شفاف و روشن نیست.     به گزارش صبح رانکوه، اسدالله عباسی امروز در خصوص شرایط معلمان نیروی آزاد آموزش‌وپرورش اظهار کرد: مصمم […]

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه معلمین شاغل در مدارس غیردولتی آینده مبهمی دارند، گفت: بیمه و میزان حقوق پرداختی به نیروی آزاد آموزش‌وپرورش خیلی شفاف و روشن نیست.

 

 

به گزارش صبح رانکوه، اسدالله عباسی امروز در خصوص شرایط معلمان نیروی آزاد آموزش‌وپرورش اظهار کرد: مصمم هستیم که  بر اساس طرحی بتوان به مؤسسات آموزشی کشور کمک کرد تا آن‌ها  نیز در چارچوب قانون، حقوق و مزایای شاغلین در مدارس غیردولتی را پرداخت نمایند.

وی با تأکید بر اینکه  معلمین شاغل در مدارس غیردولتی آینده مبهمی دارند، گفت: بیمه و میزان حقوق پرداختی به نیروی آزاد آموزش‌وپرورش خیلی شفاف و روشن نیست.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریس و پیش‌دبستانی، افزود: درصدد هستیم تا بعد از اتمام طرح این معلمین، پیگیر وضعیت معلمان نیروی آزاد شاغل در مدارس غیردولتی آموزش‌وپرورش باشیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در صورت برگزاری آزمون به دلیل عدم توازن رشته و جنسیت از نیروهای آزاد نیز برای شرکت در آزمون دعوت به عمل می‌آید، لذا  تلاش می‌کنیم تا در صورت برگزاری آزمون  برای معلمین شاغل در مدارس غیرانتفاعی  که دارای تجربه تدریس می‌باشند امتیازی در نظر گرفته شود.

وی بابیان اینکه باید تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریس، پیش‌دبستانی، خرید خدمتی و آموزش‌یاران نهضت که از این طرح جامانده‌اند انجام شود، اظهار کرد: قبلاً طرحی در خصوص تکلیف این معلمین  در مجلس ارائه شد ولی به دلیل اینکه آموزش‌وپرورش آمار دقیقی را ارائه نکرده بود مجدداً در کمیسیون در حال بررسی است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی  در ادامه با تأکید بر اینکه باید آمار دقیقی از معلمین پیش‌دبستانی و حق‌التدریسی ارائه شود، خاطرنشان کرد: بعد از تعیین تکلیف این معلم‌ها  در تلاش هستیم که برای معلمین نیروی آزاد شاغل در مدارس غیرانتفاعی قدم‌هایی برداریم./ فارس

انتهای پیام/