19:31

1403/04/24

آمادگی کامل کمیته امداد برای سرمایه گذاری و اشتغال مددجویان

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، عباس اهرابی  در جلسه کار گروه اشتغال سرمایه گذاری املش با بیان اینکه برای شهرستان زیبای املش که 30درصد چای کشور را تولید میکند ، زیبنده نیست که 14درصد جمعیت نفرات تحت پوشش کمیته امداد باشند افزود:برای ایجاد یک اشتغال سنگین گاها 1میلیارد تومان هزینه نیاز است تا انجام شود.
اهرابی با بیان اینکه عدم وجود سورتینگ وعدم فعالیت کارخانه ریسندگی در شهرستان املش که این همه قابلیت دارد، یک درد بزرگی است که باید به آن رسیدگی شود افزود:شغل مادری در کشور ما حرف اول را میزند و امروز دست مریزاد میگوییم به همه کسانی که این عرصه مشاغل خانگی فعالیت دارندو ازهمه مسئوولینی که بستر مشاغل خانگی را برای روستاییان فراهم کردن تقدیروتشکر ویژه می نمایم.
مدیرکل کمیته امداد گیلان درادامه به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص تولید داخلی اشاره کرد وگفت:بنابه فرمایشات مقام معظم رهبری تولید داخلی را در دستور کار قرار دهیم که دراین راستا دربحث فراوری فندق در موسی کلایه برای 10نفر شغل ایجادشده است.

وی در پایان با بیان اینکه کمیته امداد در بحث کاریابی کمک حال مناسبی برای اشتغالزایی است افزود:کمیته امداد امام خمینی(ره) حمایت مالی و آمادگی خود را نسبت به سرمایه گذاری واشتغال بویژه برای مددجویان را اعلام میدارد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *