فرماندار املش گفت: 67 شعبه اخذ رای برای جمع‌آوری آرای مردم شهرستان املش در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است.

محمد رنجبر در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار رانکوه نیوز با بیان اینکه شهرستان املش دارای ۴۴هزار نفر جمعیت دارد که حدود ۳۱هزار نفر آن واجد شرایط به رای دادن هستند افزود: ۶۷ صندوق اخذ رای پیش بینی شده است که ۴۰ صندوق در بخش مرکزی و ۲۷ صندوق در بخش رانکوه توزیع خواهد شد.

 

وی ادامه داد: افزون بر ۱۲۰۰ عوامل اجرایی، بازرسی، نظارت و امنیت، برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه املش را بر عهده دارند.

 

رنجبر تصریح کرد: کلاس های آموزشی برای این افراد و کاربرها در حال برگزاری است و تمام شعبات و مکان های اخذ رای آماده به فعالیت می باشند و تلاش ما براین بود که دراین راستا دغدغه نداشته باشیم.

 

نماینده عالی دولت در شهرسان املش بیان داشت: مردم با فرهنگ ،متدین و ولایتمدار شهرستان املش همیشه ثابت کرده اند که با حضوردر پای صندوق ها پیشرو و پیشگام هستند و تلاش می شود با تمام  امکانات انتخابات سالم، آرام  قانونمند و مشارکت حداکثری داشته باشیم

 

رنجبر با اشاره به اینکه حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای اهمیت و سرنوشت خودشان را به منصه ظهور خواهند گذاشت افزود:با توجه به شرایط جوی ناپایداری که وجود دارد ،انشاا…هیچ نگرانی در راستای برگزاری انتخابات پیش نمی آید.

 

فرماندار املش در پایان همچنین از وجود ۳۵ صندوق سیار در شهرستان املش خبرداد و گفت:یکی از مشکلات صندوق سیار،عدم وجود وسیله نقلیه کمک دار است و انشاا…در حال پیگیری هستیم تا بتوانیم وسیله نقلیه کمک دار را با توجه به شرایط جوی که وجود دارد،تردد مناسب را انجام دهیم.

انتهای پیام/

خبرنگار: عزیز عابدی