در همایش تجلیل از دهیاران بخش مرکزی که به مناسبت ۱۴ تیر روز دهیار با حضور دکتر اسمعیل پور فرماندار،پورامیر معاونت سیاسی ، رمضانی بخشدار و دهیاران بخش مرکزی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رودسر برگزار شد.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، دکتر اسمعیل پور ضمن عرض تبریک به مناسبت این روز فرخنده […]

در همایش تجلیل از دهیاران بخش مرکزی که به مناسبت ۱۴ تیر روز دهیار با حضور دکتر اسمعیل پور فرماندار،پورامیر معاونت سیاسی ، رمضانی بخشدار و دهیاران بخش مرکزی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رودسر برگزار شد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، دکتر اسمعیل پور ضمن عرض تبریک به مناسبت این روز فرخنده به دهیارن اظهار داشت :تاسیس نهاد دهیاری از ابتدا نمود بارز سپردن امور اداره کشور بر دوش مردم در یک نظام مردم سالار بود.

 

 

وی خاطرنشان کرد: در توسعه پایدار روستاها باید ازتمامی پتانسیلهای موجود سود جست ایشان در ادامه تصریح کرد یکی از پتانسیلهای بالقوه ما در سطح روستاها جوانان تحصیل کرده و ماهری هستند که با نیروی جوانی خود میتواند امید دوچندان را در کالبد جامعه بدمند ایشان در این همایش تشکیل هرچه سریعتر شورای جوانان روستا در غالب شورای جوانان بخش را خواستار شد .

 

در ادامه رمضانی بخشدار مرکزی با عرض تبریک روز دهیار به مدیران اجرایی روستاها و قدردانی از تلاش و هم افزایی همه این عزیزان ، از فرماندار محترم تشکر نمود واطمینان خاطر داد که با همکاری دهیاران زمینه ایجاد شورای جوانان بخش مرکزی فراهم شده است و در سریعترین زمان ممکن این شورا آغاز به کار خواهد کرد.