رئیس دانشگاه پیام نور املش از آغاز  امتحانات دانشگاه پیام نور واحد املش از امروز مورخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ آغاز و تا دهم تیر ماه خبر داد.     بلال نظریان در گفتگوی اختصاصی صبح شنبه با خبرنگار  رانکوه نیوز اظهار داشت : که امتحانات این دانشگاه بصورت سراسری و همزمان با سرتاسر کشور به […]

رئیس دانشگاه پیام نور املش از آغاز  امتحانات دانشگاه پیام نور واحد املش از امروز مورخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ آغاز و تا دهم تیر ماه خبر داد.

 

 

بلال نظریان در گفتگوی اختصاصی صبح شنبه با خبرنگار  رانکوه نیوز اظهار داشت : که امتحانات این دانشگاه بصورت سراسری و همزمان با سرتاسر کشور به دو صورت کتبی و الکترونیکی برگزار می شود که در دانشگاه پیام نور واحد املش ۲۰۴۰ فرد،آزمون صورت میگیرد که از این تعداد ۹۳۳ آزمون کتبی و ۱۱۰۷ آزمون الکترونیکی است.

 

وی افزود: سیستم برگزاری امتحانات دانشگاه پیام نور منحصربه فرد است،طوری که دانشجویان در آزمون الکترونیکی بلافاصله نتیجه امتحان خود را می بینند و در آزمون کتبی ۴۸ ساعت پس از برگزاری امتحان.

رئیس دانشگاه پیام نور املش خاطرنشان کرد: سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور طوری طراحی شده که دانشجویان میتوانند نزدیکترین شهر به محل زندگی یا کار را حتی دانشجویان مقاطع بالاتر انتخاب کنند.

 

در واحد املش ۵۰۰ دانشجو در ۷ رشته از امروز امتحانات خود را آغاز کردند.