معاون فرماندار املش گفت: آزادگان سرافراز نمونه هایی بی بدیل از صبر و ایثار و مقاومت هستند.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ حیدری نژاد در جلسه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت جهت تجلیل و بزرگداشت سالروز آزادگان خاطرنشان کرد:تاریخ معاصر ایران دارای یک نقطه عطفی بنام دفاع مقدس است که باعث سرافرازی […]

معاون فرماندار املش گفت: آزادگان سرافراز نمونه هایی بی بدیل از صبر و ایثار و مقاومت هستند.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ حیدری نژاد در جلسه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت جهت تجلیل و بزرگداشت سالروز آزادگان خاطرنشان کرد:تاریخ معاصر ایران دارای یک نقطه عطفی بنام دفاع مقدس است که باعث سرافرازی همه ایرانیان درهمه نقاط جهان شد.

 

وی افزود:باهمه کاستی ها وکمبودها که معمولا برای هر انقلاب نوپایی این مشکلات وجود دارد ولی با این حال مردم مقاوم ایران اسلامی با هجمه ای ازدشمن رژیم بعث عراق مواجه شدند.

 

حیدری نژاد تصریح کرد: همه ملت دست به دست هم دادندودرمقابل این هجمه بزرگ و با مقاومت شان وایثارشان و ولایت مداری شان توسط مردم و آحاد ملت توانستند یک الگویی بی بدیل را در دنیای معاصر رقم بزنند.

 

حیدری نژاد با اشاره به اینکه مادر طول ۸ سال دفاع مقدس نمونه های بسیار زیادی را میتوانیم از ایثار ملت،شجاعت ملت،فداکاری ملت نام ببریم که الگویی برای امروز ما می باشد یادآورشد:شهدای ما الگوهای جاودان برای همیشه تاریخ درکل جهان هستند.

 

وی افزود:آزادگان با همه دشواری ها در سلول های زندان عراق نمونه هایی از مقاومت،ایثار،شجاعت هستندکه امروز درمیان ما ویا شاید گمنام درحال زندگی هستند.

 

معاون امنیتی احتماعی فرماندار املش بیان داشت:امروز در کنارهم جمع شده ایم تا از همه شهدا،جانبازان،ایثارگران و آزادگان یاد کنیم واز طرفی فضایی را درجامعه امروز ترسیم کنیم تا نسل جوان ما با آموزه های این عزیزان آشنا شوند

 

حیدری نژاد اضافه کرد:آزادگان ما مردان بزرگی هستند که بدون هیچگونه درخواستی امروز در جامعه ما صبورانه زندگی می کنند و صبرشان و مقاومتشان و ایستادگی شان درمقابل همه مشکلات امروز الگویی برای همه ماست.

 

وی با بیان اینکه رزمندگان عزیز که جاماندگان جبهه و جنگ هستند امروز قلب زخمی دارندافزود:۴۹ نفر آزاده در شهرستان املش داریم که ۳ نفر از این عزیزان آقایان ؛حبیب علیپور،احسان قلی زاده و علی صفری که از آزادگان سرافراز بودندو به درجه شهادت نائل آمدند.

 

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی افزود:نام و یاد شهدا ،آزادگان ،جانبازان درتک تک دلهای مردم ایران زمین حک شده است چراکه جانشان وخونشان را نثار این انقلاب و ایران عزیز کردند.

 

حیدری نژاد بیان کرد: امروز پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درکل جهان برافراشته است ودرمقابل همه هجمه هایی که امروز جمهوری اسلامی با آن مواجه است و علنا جنگ اقتصادی را شروع کردند درطی ۲ سال گذشته ما شاهد هستیم که ملت صبور ایران هم دشمنان خود را خوب می شناسد و هم آگاهانه درمقابل این هجمه ها مقاومت میکند.

 

وی با بیان اینکه وظیفه داریم که هفته دفاع مقدس و هفته ورود آزادگان نیز یکی از هفته هایی است که می بایستی از این روزها استفاده کنیم و برنامه داشته باشیم خاطرنشان کرد:این برنامه ها باید به گونه ای باشد تا بتوانیم ارزشهای انقلاب اسلامی را به نسل جدید منتقل کنیم.وی برنامه های هفته ورود آزادگان را برگزاری کمیته با وجود وحضور آزادگان عنوان کرد: اجرای برنامه ها را به خود آزادگان عزیز بسپاریم .

 

وی در پایان برنامه های سالروز ورود آزادگان را شامل؛نصب پرده وبنر درسطح شهر توسط ادارات و دستگاههای اجرایی-برگزاری مسابقات -تجلیل از آزادگان و ایثارگران برشمرد.