18:47

1403/01/27

آزادگان به عنوان سند گویا و نماد ایثار در راه آرمان های انقلاب به مفاهیم حماسه و ایثار جان بخشیده اند

فرماندار املش بهمراه بابایی رئیس بنیاد شهید و جمعی از روسای ادارات ضمن دیدار با آزادگان و تجلیل از فرهنگیان آزاده در آیین تجلیل از آزاده گان فرهنگی سرافراز املش به مناسبت فرارسیدن سالروز ورود آزادگان به  کشور افزود: آزادگان سند افتخار و عزت ملت و نظام جمهوری اسلامی هستید که با صبر و استقامت بی نظیر خود در خاک دشمن با وجود شکنجه های طاقت فرسا تن به ذلت ندادند.

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه؛  یونس محمودی افزود:  باید خاطرات آزادگان سرافراز به عنوان الگوی جامعه و بویژه نسل های جوان و نوجوان که زمان دفاع مقدس را  درک نکرده اند ثبت و ضبط گردد چرا که اینان سند گویای ایثارگری های دفاع مقدس هستند.
وی اظهار داشت:  نیز در این دیدارها، آزادگان را گنجینه های باارزشانقلاب و نظام برشمرد وآنها را  مصداق شعار هیات منه ذله برشمرد که با تأسی از قیام امام حسین (ع)در راه آرمانهای والای انقلاب اسلامیتن به ذلت ندادند.

محمودی  با بیان اینکه دوران اسارت برای آزادگان با تحمل رنج و سختی های فراوان همراه بوده است،ادامه داد: آزادگان سرمایه های نظام اسلامی هستند و مسئولین همواره تلاش می کنند که مطالبات جامعه  ایثارگر، جانباز، آزاده و خانواده معظم شهدا با بهترین نحو پیگیری و اقدام شود.

وی بر بازگویی رشادت ها و از خودگذشتگی های شهدا ، جانبازان و آزادگان در دوران دفاع مقدس برای نسل جوان تاکید کرد .

در این دیدارها آزادگان خاطراتی از دوران اسارت خود بیان کردند .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *