02:12

1403/03/09

آتش‌سوزی مسجد و بقعه شلمان عمدی بود/ با عاملین حادثه برخورد قاطع می‌شود

فرماندار لنگرود گفت: بررسی‌ها برای علت وقوع این حادثه از ساعات اولیه حریق آغاز شد که بررسی‌ها عمدی بودن این حادثه توسط افراد خاص و آشوبگر را نشان می‌دهد.

به گزارش رانکوه نیوز، سید رضا جوادپور در گفت‌وگو با لنگرخبر با اشاره به آتش‌سوزی مسجد و بقعه در شلمان اظهار کرد: حدود ساعت ۳۰ بامداد روز جمعه مسجد و بقعه آقا سید کیا، شهر شلمان که هر دو در محوطه گلزار شهدا قرار دارند دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانی شلمان و شهرهای مجاور در تلاش ۲ ساعته موفق به مهار آتش شدند، افزود: در این حریق ۱۰۰ در ۱۰۰ مسجد تخریب و ۴۰ درصد بقعه آقا سید کیا آسیب دید.

فرماندار لنگرود تصریح کرد: بررسی‌ها برای علت وقوع این حادثه از ساعات اولیه حریق آغاز شد که بررسی‌ها عمدی بودن این حادثه توسط افراد خاص و آشوبگر را نشان می‌دهد.

جوادپور با بیان اینکه عوامل این حادثه در کمترین زمان شناسایی و با آنان برخورد قاطع خواهد شد، گفت: دشمنان بر روی خواسته‌های طبیعی و مرسوم مردم درزمینهٔ اقتصاد و بهبود معیشت سوار شده تا با ایجاد اغتشاش و فتنه، به انقلاب و نظام آسیب وارد کنند.

وی بیان کرد: امریکا، اسرائیل و مرتجعین در منطقه از ایجاد اغتشاش و آشوب در کشور خوشحال شدند ولی مردم با بصیرت کشور سریع صف خود را از آشوبگران جدا کردند و به حمایت از انقلاب و نظام پرداختند.

فرماندار لنگرود تصریح کرد: طبیعی است که درروند اجرای کار و مأموریت‌ها برای تحقق خواسته‌های مردم نقایصی وجود داشته باشد امام این موارد مربوط به داخل کشور که بسان یک خانواده است مربوط است و قطعاً ورود دشمن برای حل مشکلات خانواده نیست بلکه به دنبال براندازی اساس خانواده برای دست‌یابی به منفعت خود است.

جوادپور با بیان اینکه دشمنان ارزش‌ها و اعتقادات مردم ایران را هدف قرار داده‌اند، افزود: دشمن باارزش‌ها و اعتقادات مردم در جدال و برنامه‌ریزی است که تلاش می‌کند با تخریب و آتش زدن مساجد، حسینیه‌ها و پایگاه‌های بسیج مردم را از اعتقادات و انقلاب دور کند.

وی گفت: مردم شهرستان لنگرود عشق و عمق اعتقادات خود به انقلاب و ارزش‌های اسلامی را بارها ثابت کردند و همیشه برای دفاع از انقلاب و اسلام آماده و منسجم هستند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *