چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۸ در ۵:۳۳ ب.ظ , کد خبر:   78712

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان در گفتگو با رانکوه نیوز عنوان کرد:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
موزه دفاع مقدس در گیلان ساخته می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان گفت: موزه دفاع مقدس در گیلان ساخته می‌شود

 

 

سرهنگ عباس بایرامی  در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز ،با بیان اینکه شعار امسال سوم خرداد 《ما پیروزیم》خواهد بود،خاطرنشان کرد:بمناسبت گرامی داشت سوم خرداد برنامه های مدون و خوبی را با همکاری مجموعه های هیئتی،جبهه فرهنگی،بسیجیان ،پایگاههای مقاومت بسیج و مسوولین تدارک دیده شده است.

 

وی افزود:سوم خرداد امسال مصادف با ماه مبارک رمضان و شبهای لیالی قدر مصادف شده است لذا دراین راستا بقاع متبرکه و مساجد برنامه هایی را بصورت خاص و خودجوش برگزار خواهند کرد.

سرهنگ بایرامی درادامه برنامه های شاخص سوم خرداد را شامل؛گلباران مزارشهدا-دیدار با فرمانده هان دفاع مقدس،جانبازان و آزادگان و سخنرانی قبل از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه عنوان کرد

 

وی افزود:موزه دفاع مقدس نیز نقشه اجرایی و معماری آن آماده شده است و اعتبار تخصیص داده شده به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان در قالب اوراقی بوده است و انشاا…باهمت استاندار محترم کلنگ زمین آن به زمین زده خواهد شد.

مدیر کل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس گیلان در پایان آثار دفاع مقدس را ۶۰هزارعنوان کتاب عنوان کرد و افزود:امیدواریم که در سال ۹۸ دربحث تاریخ شفاهی رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس و با کمک مسوولین استان چندین کتاب به چاپ برسد.

 

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید