اختصاصی / نشست هم اندیشی باحضور فرماندهان حوزه های مقاومت و کلانتری ها و پاسگاه های نیروی انتظامی و فرماندار و نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته بسیج و اربعین حسینی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان لنگرود امروز برگزار شد .       به گزارش خبرنگار صبح رانکوه فرماندار […]

اختصاصی / نشست هم اندیشی باحضور فرماندهان حوزه های مقاومت و کلانتری ها و پاسگاه های نیروی انتظامی و فرماندار و نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته بسیج و اربعین حسینی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان لنگرود امروز برگزار شد .

 

 

 

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه فرماندار لنگرود در نشست هم اندیشی با فرماندهان حوزه های مقاومت و کلانتری ها و پاسگاه های نیروی انتظامی به مناسبت هفته بسیج و اربعین حسینی با حضور مهندس مهرداد بائوج لاهوتی نماینده شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی ، سرهنگ حسین نیک فرد فرمانده نیروی انتظامی و سرهنگ پاسدار سید حبیب حسینی و رییس اداره اطلاعات این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان لنگرود امروز برگزار شد گفت :
سپاه ناحیه ، نیروی انتظامی و اداره اطلاعات در حوزه های امنیتی ، انتظامی به نحوه احسن وظایف محوله خود را انجام داده اند و الحمدالله ضریب امنیت در شهرستان لنگرود مطلوب است.
سید رضا جوادپور افزود : همه ما موظف هستیم به لحاظ اعتقادی، شرعی ، قانونی ، ملی و اداری حول محور ولایت فقیه حرکت کنیم زیرا این موضوع کلیدی ترین معنا و مفهوم در نظام جمهوری اسلامی ایران و مایه عزت ما است.
وی خاطرنشان کرد : این موضوع امروز از مرزهای داخلی عبور کرده و موجب اقتدار ایران اسلامی در دنیا است و به همین خاطر سازمان های جاسوسی دنیا با استفاده از عناصر ضعیف داخلی در صدد ضربه زدن به جایگاه ولایت فقیه هستند.
فرماندار لنگرود اظهار کرد : با اطاعت از مقام معظم رهبری و بهره گیری از اندیشه های امام راحل در حوزه های مختلف سیاسی ، اجتماعی و علمی به سمت پیشرفت و توسعه حرکت خواهیم کرد.
سید رضا جوادپور افزود : همه باید به فکر کار و توسعه باشیم زیرا فرصتی برای پرداختن حاشیه سازی نداشته و همه باید در برابر دشمن متحد باشیم.
وی با اشاره به برگزاری به بیش از شصت یادواره در شهرستان لنگرود آن را مایه علاقه و ارادت مسئولان شهرستان به ساحت مقدس شهدا دانست و گفت : یادواره های معظم و بزرگی در این شهرستان برگزار می شود و اگر بخواهیم از ویژگی های منحصر به فرد شهرستان لنگرود یاد کنیم یکی از نقاط برجسته این شهرستان برگزاری یاواره های شهدا است با این شرح آیا کسی می پذیرد که خدای نا کرده ما با برگزاری یادواره های شهدا مخالف باشیم ؟!
فرماندار لنگرود بیان کرد : انسجام بین اعضای شورای تامین ، نماینده ، ائمه جمعه و فرماندار به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید مطلوب و مثال زدنی است و همگی در سایه سار ولایت هستند و به هیج وجه اجازه رخنه و نفوذ به توطئه گران را نخواهند داد.

نماینده شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت : راه انقلاب اسلامی ادامه راه حضرت امام حسین است ؛ بعد از پیروزی انقلاب گروهی سعی کردند تا حکومت اسلامی به این اسم نامیده نشود اما موفق نشدند .
مهرداد بائوج لاهوتی افزود : جمهوری اسلامی ایران در همه مقاطع یاری دهنده و پشتیبان مظلومان جهان بوده و است زیرا رسالت ما بی تفاوت نبودن نسبت به ظلم است.
وی اظهار کرد : امروز جمهوری اسلامی ایران امن ترین کشور دنیاست و آتش تروریسم دامن اروپایی ها را نیز گرفته است.

در پایان این نشست از چهل فرمانده حوزه مقاومت بسیج سپاه ناحیه و پاسگاه ها و کلانتری های نیروی انتظامی شهرستان لنگرود تجلیل شد.