چای شما
تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۵:۳۴ ب.ظ , کد خبر:   39654

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
رهبر: روحانی و احمدی نژاد مناسب ریاست جمهوری نیستند

حجت الاسلام محمد تقی رهبر درباره اینکه اصولگرایان باید چه رویکردی را برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای سال آینده در پیش بگیرند، اظهار کرد: در انتخابات مجلس دهم اگر کل کشور را در نظر بگیریم، اگرچه توفیق لازم به دست نیامد، ولی بازهم اکثریت مجلس از آن اصولگراها شد.

 

به گزارش صبح رانکوه  به نقل از تابناک، وی افزود: انتظار ما این است که انسجامی بین گروه ها و کاندیداهای در معرض کاندیداتوری جناح اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده وجود داشته باشد که مبتنی بر این انسجام و همدلی از تعدد و تکثر پرهیز کرده و روی فردی که ویژگی های لازم را دارد، توافق کنند.

امام جمعه موقت اصفهان از اظهار نظر نسبت به آینده انتخابات، افرادی که در معرض کاندیداتوری هستند و نتایج احتمالی انتخابات سال آینده خودداری کرد.

 

وی درباره اظهارات اخیر «محمدرضا باهنر» مبتنی بر اینکه در شرایطی امکان حمایت اصولگرایان از آقای روحانی در انتخابات ۹۶ وجود خواهد داشت نیز تصریح کرد: بنده اگر الان انتخابات ریاست جمهوری برگزار شود فکر نمی کنم به آقای روحانی رأی بدهم، البته اینکه فرد دیگر که و چه باشد خیلی مهم است.

 

IMG13333066

حجت الاسلام رهبر دلایل خود درباره اینکه «روحانی» نمی تواند کاندیدای جریان اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری آینده باشد را اینگونه مطرح کرد: بالاخره آنچه از ایشان و دولتش برای مهار تورم و بیکاری، حل مشکلات مردم، رسیدگی به مسائل فرهنگی و … انتظار می رفت محقق نشد، البته خوبی هایی هم وجود داشت که منکر آن نیستیم، ولی در هرحال باید منتظر نظر مردم بود.

 

وی در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن اصولگرایان از «احمدی نژاد» در انتخابات آینده حمایت کنند؟ گفت: خیر، احمدی نژاد حق اصولگرایی را ادا نکرد. من امیدی به ایشان ندارم، همانطور که عامه اصولگرایان امیدی به او ندارند.

 

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس هشتم ادامه داد: ایرادات زیادی از جمله درباره دفتر احمدی نژاد، رفتارش در دوران ریاست جمهوری و همچنین نزدیکی به مشایی بر او وارد است و لذا بنده فکر می کنم آقای احمدی نژاد هم نمی تواند گزینه مورد نظر جریان اصولگرا در انتخابات آینده باشد.

 

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه فکر می کنید اگر احمدی نژاد کاندیدا بشود، شورای نگهبان او را تائید صلاحیت خواهد کرد یا خیر؟ گفت: ساز و کار تائید یا رد صلاحیت کاندیداها در اختیار شورای نگهبان است و برای پاسخ به سئوال در مورد تائید و یا رد صلاحیت کاندیداهای احتمالی انتخابات آینده باید منتظر نظر شورا در این خصوص باشیم.

 

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید