چای شما

تاریخ انتشار : ۴ بهمن ۱۳۹۳ در ۲:۴۰ ب.ظ , کد خبر:   15741
۱۴۱پروژه عمرانی طی دهه فجر در رودسر به بهره برداری می رسد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری رودسر از گشایش و بهره برداری ۱۴۱پروژه عمرانی، رفاهی، خدماتی، کشاورزی، فرهنگی و آموزشی طی دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش “صبح رانکوه” ‘رحمان کاظمی’ صبح روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، از جمله پروژه های مهم و شاخص را افتتاح پل بزرگ ماچیان با اعتباری بیش از هفت میلیارد تومان، پروژه ۲۴۰واحدی مسکن مهر با اعتبار حدود ۱۳میلیارد تومان، ساختمان دیالیز با تجهیزات آن با اعتبار بیش از دو میلیارد تومان که بخشی از آن از سوی خیران تامین شده و چندین طرح دیگر اعلام کرد.

وی از دیگر پروژه های افتتاحی را گاز رسانی به ۹روستا، توسعه و تقویت شبکه برق، راهسازی، پروژه های شهرداری های شهرستان، ساماندهی گلزارهای شهدا و… عنوان کرد.

کاظمی حجم سرمایه گذاری برای این تعداد پروژه ها را بیش از ۵۱میلیاردو ۳۳۶میلیون تومان ذکر کرد.

وی همچنین از افتتاح ششمین جایگاه سی ان جی شهرستان رودسر در شهر کلاچای در ایام دهه فجر خبر داد و افزود: برای احداث این جایگاه بیش از دو نیم میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری رودسر به اجرای چند برنامه شاخص فرهنگی به مناسبت دهه مبارک فجر در این شهرستان اشاره و از مهم ترین آنها را جشن انقلاب در مزار اولین شهید انقلاب اسلامی شهرستان شهید’ مهدی قاسمی اعلام و بیان کرد: این جشن در زادگاه این شهید روستای میان پشته بخش مرکزی رودسر اجرا می شود.

وی همچنین از برگزاری جشنواره های بومی، محلی به میمنت دهه مبارک فجر از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان خبر داد.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید