چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۶ ب.ظ , کد خبر:   72213

فرماندار املش

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
۱۳ آبان خون بهای دانش آموزان و دانشجو ها در قبال رژیم قبلی و امریکا است

فرماندار املش گفت: ۱۳ آبان خون بهای دانش آموزان و دانشجو ها در قبال رژیم قبلی و امریکا است.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، یونس محمودی روز شنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در فرمانداری املش افزود: بدون شک ۱۲آبان محصول فکری ناب حضرت امام(ره) است.هرچند در تمام یوم الله ها هم مدیون شهدا و شهامت امام (ره)  هستیم ،چون شهدای ما و مردم ما با تبعیت از آن حضرت حرکت کردند و باعث تحکیم و تثبیت انقلاب شدند، و این چنین شد که ۱۳ آبان  و ۲۲ بهمن در دل مردم نشسته است.

 

وی بیان داشت: اساسا کسانی که در حکومت آمریکا هستند هیچ صلاحیتی ندارند چون در اعماق دنیوی و شیطانی غرق شده اند و دنبال لکه دار کردن انقلاب هستند.
انقلاب و ۱۳ ابان و … به آسانی حاصل نشد مردم جان خود در قبال تفکر امام از دست دادند.بنابراین ۱۳ آبان خون بهای دانش امزان و دانشجو ها در قبال رژیم قبلی و امریکا است.

 

محمودی ادامه داد: نگذاریم فرزندان ما در مورد انقلاب در برابر ما جبهه بگیرند برایشان توضیح دهیم چون امروزه فرزندان ما مانند ما فکر نمی کنند به دلیل وجود اینترنت و رسانه ها پویا تر از پدر مادر خود هستند وچون آسیب پذیر هستند فرصت های انقلاب را برایشان توضیح دهیم و به تعویق نیاندازیم.

 

فرماندار املش اظهار داشت: رهبر انقلاب در دیدار های سالیانه به مسئولین تذکر میدادند که: کار به وقت کار خانواده به وقت خانواده و تعلیم به وقت تعلیم و باید وقت بگذاریم، چون اگر ما برای فرزندان خود وقت نگذاریم در آینده فرزندان ما دشمنان ما خواهند شد.چون ما از اسیب ها و فرصت ها برای فرزندان خود نگفته ایم.
وقتی غرب برای ما فرزندان ما جلسه تشکیل میدهد و برای نخبگان کشوری با تمام امکانات دعوت نامه میفرستند یعنی اینکه بیشتر از ما وقت برای فرصت ها صرف میکند. پس ما باید پویا تر و آگاه تر باشیم.

 

وی افزود:  ۱۳ آبان بهترین فرصتی که به تفکر دانش آموز دانشجو و استاد و سایر افراد ارج بگذاریم، از فرهنگ و ارشاد اسلامی بیش از هر ارگان دیگر انتظار می رود که تحت هر شرایطی حضور فعال داشته باشد، اگر چه تمام ارگان ها موظف هستند برای برپایی پرشکوه ۱۳ آبان تمام تلاش خود را انجام دهند. مردم باید پوشش و فعالیت و شعار های مسئولین را در مدخل شهر ببینند.

 

فرماندار املش در پایان خاطر نشان کرد: در شهرستان املش در حوزه در ختکاری کم کاری شده بوده و است باید شهرداری با روش های مدرن درختکاری را انجام دهد چرا که مردم به شهرداری ایراد وارد میکنند امروزه نسل ما نسل پرسشگر و پویایی است. شهرداری با بودجه ای که در دست دارد باید برای تبلیغات و فراهم اوردن امکانات برای برگزاری مراسم ۱۳ آبان تمام تلاش خود را بکند.

 

عکس و خبر : ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید