چای شما

تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ در ۸:۰۱ ق.ظ , کد خبر:   16467
۱۰ برند برتر آرایشی سال ۲۰۱۳

گروه خواندنی صبح رانکوه: در ادامه مطلب فهرستی از ۱۰ برند برتر جهان در سال ۲۰۱۳ ارائه شده است. این فهرست بر اساس شهرت این برند ها در مجامع عمومی طبقه بندی میشود. نظر عموم مصرف کنندگان در تهیه این فهرست لحاظ شده است.

 

۱۰-Clinique کلینیک
کلینیک یکی از پر مصرف ترین برند های آرایشی جهان است.و این وجه تمایز کلینک بدین سبب است که این برند جز اولین برندی می باشد که میزان آلرژی در آن مورد آزمایش قرار گرفت. محصولات کلینیک توسط متخصصان پوست توصیه می گردد.نکته قابل توجه این که محصولات کلینیک در کشور های مختلف با توجه به شرایط آب و هوایی محلی و ویژگی های پوستی ساکنان آن مناطق تولید میشوند.

۹-MAC مک
MAC اختصار make up art cosmetics است.که توسط Frank Toscan و Frank Angelo پایه گذاری گردید.محصولات مک کلکسیون بزرگی از محصولات آرایشی را تشکیل را داده اند. محصولات این برند با هدف پاسخگویی به نیاز مصرف کننده های مختلف از تمام گروه ها تولید میشوند.مک نهمین برند برتر آرایشی در سال ۲۰۱۳ شناخته شده است.

۸-Maybelline میبلین
میبلین یکی دیگر از برترین برند های آرایشی جهان می باشد.این محصولات به آنها کمک می کند تا در حضور دیگران زیبا تر و جذاب تر به نظر برسند.

۷ -Urban Decay اربن دیکی
اربن دیکی یک برند آمریکایی است که در سال ۱۹۹۶ معرفی شد.جالب است که بدانید که این برند توانست به واسطه محصولات مفید خود به فاصله کوتاهی سهم وسیعی از بازار را به خود اختصاص دهد.Glide On Eye ، Shadow Pencils و کلکسیون Naked معروف ترین محصولات این برند هستند که متشکل از چندین رنگ می باشند.

۶-Oriflame اوریفلم
توسط دو برادر سوئدی در سال ۱۹۶۷ معرفی شد و امروز رتبه ششم در دنیا از آن اوست. بهترین ویژگی این برند معروف را میتوان در محصولات مراقبت از پوست جستجو کرد. محصولات آرایشی این برند در بیش از ۶۰ کشور جهان شناخته شده است و از این رو بزرگترین سهم در بازار بین المللی را در دست دارد.علارغم تلاشش های تخصصی ،این برند در برنامه های متعدد خیریه محور در ارتباط است.

۵-Cover Girl کاور گرل
کاور گرل یک برند آمریکایی و بسیار معروف دیگر در دنیا می باشد.نکته قابل توجه این که کاور گرل مبالغ هنگفتی را در تبلیغات محصولات خود هزینه می کند.مدل های معروف از جمله Tyra Banks و Christie Brinkley با اهداف تبلیغاتی به استخدام این برند در می آیند. محصولات آرایشی این برند نه تنها توسط افراد معمولی بلکه توسط افراد نامدار نیز استفاده میگردند.

۴-Avon آون
آون برترین برند آرایشی دیگر در سال ۲۰۱۳ است.این وجه تمایز از آن رو می باشد که به عنوان دومین شرکت بزرگ فروش مستقیم در دنیا شناخته شده است.بعلاوه،آون پنجمین شرکت آرایشی است که محصولاتش را در بیش از ۱۴۰ کشور دنیا به فروش میرساند. راهکار فروش خانه به خانه در افزایش حجم فروش محصولات آون نقش بسزایی را ایفا میکند.

۳-Revlon ریولن
ریولن یکی از قدیمی ترین شرکت های آرایشی جهان می باشد که در تولید رژ لب و سایر محصولات آرایشی معروف است.کیفیت محصولات مراقبت از پوست این برند به شهرت آن افزوده و مشتریان با اطمینان کامل به خرید محصولاتش اقدام می کنند.

۲-Etude اتود
اتود برند دیگری با اصلیت کره جنوبی است که در مدت زمان کوتاهی وارد صحنه شهرت شد.و این شهرت را مدیون ویژگی منحصربه فرد و قابل اطمینان محصولاتش می باشد.طیف وسیعی از کلکسیون رنگ هایش باعث شده که مشتریان بسیاری جهت خرید محصولات این برند معروف جذب آن شوند.

۱-L’Oreal اورئال
گروه اورئال یکی از برترین برندهای آرایشی جهان در سال ۲۰۱۳ بود.این برند فعالیتش را با ساخت محصولات مرتبط با رنگ مو در بازار آغاز کرد و با گذشت زمان به تدریج گستره فعالیتش را افزایش داد.محصولات پاک کننده و آرایشی گروه اورئال بدون رقیب هستند. این برند آرایشی بیش از ۵۰۰ نوع محصول در زمینه عطر،مراقبت از پوست،رنگ مو و غیره را در بازار عرضه میکند.این برند برترین در جهان است و به عنوان معروفترین برند سال ۲۰۱۳ شناخته شده است.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید