چای شما

مدیرعامل مخابرات گیلان:

تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ در ۱:۴۱ ب.ظ , کد خبر:   16115
۵۴ سایت نسل سوم تلفن همراه در گیلان به بهره‌برداری رسید

مدیرعامل مخابرات گیلان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۵۴ سایت نسل سوم تلفن همراه در گیلان به بهره‌برداری رسید.

 

 

به گزارش “صبح رانکوه” ، رضا خضردوست عصر امروز در حاشیه بهره‌برداری از ۱۲۳ پروژه مخابراتی گیلان، با بیان اینکه با اجرای همکدسازی تلفن ثابت در استان تعرفه‌ها کاهش یافته است، اظهار داشت: نگهداری شبکه تلفن ثابت مشکل است و برای اینکه این شبکه را توسعه دهیم به اعتبار نیازمندیم.

وی افزود: ۱۲۳ پروژه مخابرات به صورت همزمان در نخستین روز از دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ بر ۳۲۶ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال و واگذاری تلفن ثابت مسکن مهر در شهرهای رشت، املش، رودسر، کلاچای، رضوانشهر و لنگرود با اعتبار ۱۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل مخابرات گیلان گفت: این پروژه‌ها شامل نصب و راه اندازی رادیوهای سایت‌های نسل سوم، راه اندازی سایت،های BTS تلفن همراه برای توسعه شبکه ، پروژه تلفن ثابت مسکن مهر، راه اندازی فاز سه مرکز عملیات شبکه(NOC) تعویض و راه اندازی سوئیچ‌ها و نصب و راه اندازی تجهیزات ADSL در سطح استان است.

خضردوست از بهره‌برداری ۵۴ سایت نسل سوم تلفن همراه در استان خبر داد و گفت: این ظرفیت در استان وجود دارد که تلفن ثابت را در چند نقطه استان به ویژه شهرک تاریخی ماسوله گسترش دهد.

وی درباره راه‌اندازی فاز نخست تلفن ثابت مسکن مهر رشت در دهه فجر، خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی فاز دوم در دست اقدام است که با تکمیل آن در دو فاز یک و دو بالغ بر پنج هزار شماره تلفن ثابت به متقاضیان مسکن مهر رشت واگذار می‌شود و این آمادگی نیز وجود دارد تا در فاز سوم به واحدهایی که تکمیل و ساخته شوند تلفن ثابت واگذار شود./تسنیم

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید