چای شما

با حضور استاندار گیلان؛

تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ در ۲:۳۳ ب.ظ , کد خبر:   16132
۱۳۰ میلیارد ریال پروژه عام المنفعه در رودسر به بهره‌برداری رسید

همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار گیلان سه پروژه عمرانی عامل المنفعه در شهرستان رودسر به بهره‌برداری رسید.

 

 

به گزارش صبح رانکوه ، همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر ظهر امروز سه طرح عمرانی شامل پل ماچیان رحیم آباد، جایگاه سوخت‌رسانی و سردخانه کشاورزی با ظرفیت دو هزار و ۵۰۰ تن با ۱۳۰ میلیارد ریال هزینه در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

استاندار گیلان در حاشیه افتتاح این طرح‌ها با بیان اینکه با افتتاح پل ماچیان مشکل تردد مردم در منطقه در زمان بروز سیلاب حل می‌شود، اظهار داشت: این پل به طول ۱۰۰ متر و عرض ۱۳ متر با ۸۰ میلیارد ریال هزینه به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های دهه فجر در این شهرستان است.

محمدعلی نجفی با بیان اینکه باید راهکارهای را برای تقویت بخش کشاورزی و ماندگاری منابع آب انجام دهیم، افزود: پس از بهره‌برداری از سد مخزنی آیت الله العظمی بهجت(ره) تکمیل سدهای شفارود و پلرود به جدیت در حال پیگیری است.

وی ایجاد سردخانه‌های کشاورزی را در توسعه محصولات کشاورزی و ماندگاری آنها مهم ارزیابی کرد و گفت: برنامه‌های مختلفی در استان برای تقویت بخش کشاورزی در دست اقدام است.

استاندار گیلان با بیان اینکه متاسفانه در سال‌های اخیر از وسعت زمین‌های کشاورزی استان کم شده است، تاکید کرد: جلوگیری از تغییر کاربری اراضی و برخورد با زمین خواری در راستای حمایت از بخش کشاورزی موثر است./تسنیم

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید