چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

حجةالاسلام حجتی در یادواره صد شهید رانکوه:

تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۸ ب.ظ , کد خبر:   64860
یکی دیگر از ویژگی های بارز شهدا صیانت از بیت المال بود

حجهالاسلام وحید حجتی از وعاظ قم و کارشناس شبکه قرآن در مراسم یادواره ی صد شهید رانکوه شهرستان املش با اعلام این مطلب گفت:ملت بصیر و شجاع ایران هرگز تخواهند گذاشت این کشور دست دشمن بیفتد.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز وی افزود: مراسم برای شهدا، مراسم ختم نیست بلکه برای این این است که باورهای ما تلنگری بخورد و شهدا نیازی به برگزاری مراسم تکریم ما ندارند آنها نزد خدا از بهترین جایگاه برخوردارند و خیال نکنیم با برگزاری یادواره ی شهدا دَین خویش را نسبت به شهدا ادا کرده ایم.

حجهالاسلام حجتی تصریح کرد: همه ی ما برای دست یافتن به سعادت دنیا و آخرت به قرآن و اهل بیت(ع) با هم نیاز داریم و ائمه و اولیاء و انبیاء الهی سعی کردند که انسان عشق به خدا را در قلبش زنده نگه دارد و همه چیز را فقط برای خدا بخواهد که شهدا این گونه بودند.

وی بیان داشت: بارزترین خصوصیت شهدا محبتی است که نسبت به خدای خویش داشتند و همه می دانیم که گذشتن از زن و بچه و پدر و مادر و جان خویش آسان نیست گرچه شهدا به همه عشق می ورزیدند ولی برای رضای خدا می خواستند.

حجهالاسلام حجتی گفت: یکی دیگر از ویژگی های بارز شهدا صیانت از بیت المال بود و چه بسیار شهدای والامقام که فرماندهی نیروهای عظیمی را در جنگ برعهده داشتند ولی حاضر نبودند حتی یک لقمه بیشتر از نیروهایشان صرف کنند و همین روحیه ی شهدا می تواند برای تمام مسئولین ما الگوی خوبی باشد.

وی ادامه داد: : مسئولین ما امروز نیاز به یک دوره معرفتی دارند و از این که تاکنون به سفارش مقام معظم رهبری در زمینه ی فرهنگی و اقتصادی کم کاری شده جای نگرانی است و بجای رسیدگی به امور و مشکلات مردم و کشور، یه عده از مسئولین خون به دل رهبر کردند و خلاف وصیت شهدا عمل کردند.

حجهالاسلام حجتی گفت: بزرگترین درد امروز کشور ما اختلاف بین مسئولین و فاصله گرفتن مسئولین از مردم است و این امر قابل انتقاد است و نقد کردن به معنی خرابکاری نیست و مردم عزیز ایران با خون عزیزترین جوانان خویش این کشور و نظام را در مقابل دشمنان داخلی و خارجی محافظت کرده اند و هرگز حاضر نخواهند شد که این کشور دست دشمن بیفتد.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید