چای شما

تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ در ۱:۴۶ ق.ظ , کد خبر:   63969
گیلان لرزید

گیلان لرزید، زمین‌لرزه به بزرگی ۴٫۸ ریشتر در گیلان و مردم امشب را هوشیار بخوابند جزء پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس استان گیلان در روز گذشته بوده است.

 

به گزارش  رانکوه نیوز؛  پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس استان گیلان در ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است که مخاطبان این رسانه می‌توانند با کلیک بر روی تیتر خبر موردنظر از جزئیات آن مطلع شوند.

گیلان لرزید
بر اساس گزارش مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران زلزله دقایق قبل در رشت ۴/۸ ریشتر گزارش شده که کانون این زلزله حوالی شهرستان لنگرود اعلام شده است. به دنبال این زمین‌لرزه تعدادی از مردم به خیابان‌ها آمدند.

زمین‌لرزه به بزرگی ۴٫۸ ریشتر در گیلان/ نیروهای امدادی گیلان به حالت آماده‌باش درآمدند
دقایقی قبل زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴٫۸ ریشتر، گیلان را لرزاند و همه نیروهای امدادی در گیلان را به حالت آماده‌باش درآورد. مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گیلان دراین‌باره گفت: اگر شدت زلزله به میزانی باشد که خسارت‌ها زیاد باشند حتماً در دقایق اولیه کمک‌های اولیه با روستاهای زلزله‌زده اعزام می‌شوند.

مردم امشب را هوشیار بخوابند/ دو مصدوم در لنگرود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان به دنبال وقوع زمین‌لرزه ۴٫۸ ریشتری در شهرستان لنگرود با بیان اینکه هم‌اکنون فرمانداران و دهیاری‌های رودسر و لنگرود در آماده‌باش هستند، گفت: در گفت‌وگو تلفنی با «مصطفی سالاری» استاندار گیلان تدابیر لازم اندیشیده شده است.

غرب تا شرق گیلان لرزید/ مردم یاد زلزله رودبار افتادند
زلزله دقایق پیش در گیلان برای بسیاری از مردم تداعی‌کننده زلزله سال ۱۳۶۹ رودبار بود. این زمین‌لرزه ۴٫۸ ریشتری موجب رعب و وحشت در بین مردم غرب تا شرق گیلان شد و جمعی از شهروندان و هم‌چنین روستائیان را به خیابان‌ها کشاند.

فرماندار لنگرود: محل دقیق وقوع زلزله بین لنگرود و شهر چاف و چمخاله/ همه تأسیسات و شبکه‌های مخابراتی شهرستان سالم‌اند/ هم‌چنان بر شدت اضطراب مردم افزوده می‌شود
فرماندار شهرستان لنگرود به دنبال وقوع زمین‌لرزه ۴٫۸ ریشتری در این شهرستان گفت: همه شبکه‌های تأسیساتی و مخابراتی شهرستان سالم‌ هستند، اما بر شدت اضطراب مردم به دلیل تجربه تلخ کرمانشاه افزوده است

انتهای پیام /

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید