چای شما

تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۶ در ۸:۳۸ ب.ظ , کد خبر:   63793
گزارش یک ماهه از عملکرد واحد های شهرداری از زبان  شهردار املش

شهردار املش از عملکرد یک ماهه شهرداری املش گزارش داد

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، مهندس ناصر رنجبر نیاول در نشست خبری با مدیران سایت ها و کانال های خبری ٬ خبرنگاران ٬ اصحاب جراید و رسانه های گروهی عصر امروز در محل شهرداری در تشریح عملکرد یک ماهه شهرداری املش گفت : با همت وتلاش و مساعدت همکاران خدوم شهرداری و همچنین سیاست گذاری و نظارت نمایندگان محترم شما شهروندان در شورای شهر توانستیم دیوار بی اعتمادی بین مردم و شهرداری را با اصل قانون مداری وشفاف سازی ٬ برداشته و با تاکید بر رابطه مهربان تر با شهروندان و نیز همفکری و هم اندیشی با شما سروران عزیز گامی در جهت رفع مشکلات و معضلات شهری برداریم

وی  اهم اقدامات انجام شده در حوزه شهرداری در یک ماه اخیر را به شرح زیر تشریح کرد:
۱_ سر وسامان دادن مدیریت پسماند در حوزه شهری که جمع آوری زباله و تحویل آن به کارخانه کمپوست رودسر یکی از دغدغه های شما مردم عزیز بوده است
۲_ بهبود وضعیت ماشین آلات شهرداری اعم از اداری ٬ خدمات شهری و حمل ونقل که نیاز مند تعمیرات اساسی بود
۳_ ساماندهی وضعیت بازار روز سه شنبه که هم اکنون ٬ نحوه اجرای آن آغاز گردیده و انشا الله تا ماه دیگر به اتمام خواهد رسید
شهردار املش ادامه داد:
۴_ بهبود وضعیت بدهیهای شهرداری در امور جاری ٬ بیمه ٬ تامین اجتماعی در قالب توافق با ادارات مربوطه
۵_ سرو سامان بخشیدن به وضعیت فضاهای عمومی اعم از پیاده روها که از حقوق به حق شهروندان است البته این برنامه مستمر خواهد بود
۶_ مکاتبات با تمامی ادارات کل همچون ادارات کل استانداری ٬ راه و شهرسازی ٬ سازمان املاک و تملیک استان ٬ سازمان شهرداریهای کشور و مدیریت برنامه ریزی استان و کشور در جهت برآوردن نیازمندیهای شهرداری .
مهندس رنجبر اظهار داشت :
۷_ راه اندازی گشت تاکسیرانی برای سرویس دهی بهتر تاکسیرانی به شهروندان عزیز و در خواست اخذ مجوز تاکسی بی سیم برای شهرداری به عنوان یک منبع درامدی پایدار و همچنین در خواست ایجاد سازمان حمل و نقل برای واحد تاکسیرانی شهرداری .
۸_ مکاتبه با اب منطقه ای برای تعیین تکلیف محل دفن زباله شهرداری و تهیه طرح اولیه توسط شهرداری جهت ایجاد محل تفریحی و توریستی برای ساکنان منطقه کیازنیک و همچنین تصویب نمودن منطقه زربیجار در کمیته برنامه ریزی شهرستان با حمایت فرماندار محترم برای ایجاد یک منطقه و مجتمع تفریحی و توریستی در حوزه شهری املش .
۹_ پیگیری برای دریافت سند مالکیت املاکی که در اختیار شهرداری بوده و سندش تحت بنیاد علوی می باشد از طریق بنیاد علوی رودسر .

۱۰_ سر وسامان دادن به وضعیت آرامستان شهر املش و توافق با اوقاف شهرستان در جهت هرچه بهتر اداره کردن آرامستان و نیز در مورد مکانی برای اداره اوقاف و امور خیریه با توافق شهرداری در جلوی آرامستان جهت استقرار اداره مذکور.
۱۱_ بررسی کارشناسی طرح جامع شهری به دلیل مشکلات در بسیاری موارد که شهرداری در خدمات رسانی به شهروندان با مشکل مواجه بود و نیز مکاتبه با فرماندار محترم و معاون محترم امور عمرانی استانداری در جهت رفع نواقص از طریق حوزه مدیر کل محترم دفتر فنی استانداری .
۱۲_ نشستهای صمیمی با صنف مشاورین املاک حوزه شهری و اصحاب رسانه همچون مسئولان سایت ها و گروههای مجازی در حوزه شهرستان .
مهندس رنجبر گفت :
۱۳_ اجرای مصوبات شورای ترافیک شهرستان در مورد سرعت گیرها و علایم رانندگی در حوزه شهری توسط شهرداری .
۱۴_ آماده کردن اسناد و اوراق در مورد اجرای پروژه های شهری اعم ازروکش آسفالت ٬ کمربندی حوزه شهری بر اساس مقررات مالی شهرداری .
۱۵_ سر وسامان دادن به کوچه ها و معابر شهری و شناسایی نقاط حادثه خیز شهری .
۱۶_ ایجاد راه ارتباطی برای ۵ خانوار جنب مسجد پنج تن آل عبا (ع) کیازنیک که از نعمت اب و برق محروم بودند .
شهردار املش ادامه داد:
۱۷_ توسعه راه ارتباطی به مجتمع گردشگری لوزان و انجام روکش آسفالت توسط مالک مجتمع با نظارت شهرداری .
۱۸_ آسفالت کوچه های شهید رحیمی و شورا که منتهی به محلات کند سر و نرکه میشود از ردیف اعتبارات دولتی با کار فرمایی راه وشهرسازی .
۱۹_ تعریض پل خیابان شهید شریعتی کیازنیک .
۲۰_ سیاست گذاری برای بودجه ورزشی در حوزه شهرداری و اختصاص آن به کلیه رشته های ورزشی بر اساس تحقق بودجه و همچنین تقدیر و تشکر از نوجوانان و نونهالان املش به عنوان سفیران املش در مسابقات استانی و کشوری .
منتخب شورای املش افزود :
۲۱_ راه اندازی تلفن ۱۳۷ به عنوان پل ارتباطی شهروندان با شهرداری بدون واسطه در قالب انتقاد ٬ شکایت ٬ پیشنهاد و تقدیر و تشکر .
۲۲_ شروع تهیه نقشه های تفصیلی برای حوزه شهری در جهت تسهیل کردن انجام امورات مربوطه به شهروندان در حوزه شهرداری .
۲۳_ گزارش برنامه لو جنک از حوزه شهری و پاسخگویی اینجانب از طریق رسانه ملی بصورت تلفنی .
۲۴_ شروع بهسازی فضای سبز شهری .
۲۵_ مقدمات ایجاد دولت الکترونیک در حوزه شهری در قالب طرح سیماک و عقد قرار داد با اداره کل پست استان در جهت شفاف سازی و جلوگیری ازرانت و رعایت حقوق شهروندی شهروندان عزیز .
۲۶_ قرار داد با مشاور تحصیلکرده املشی در حوزه میراث برای اجرای پارک میرزا کوچک خان املش بصورت بافت قدیمی تاریخی .
۲۷_ بازدید از ساختمانهای قدیمی تاریخی میراث فرهنگی شهر املش و دعوت از دکتر طالع از صاحب نظران حوزه میراث و گردشگری برای ارایه طریق در جهت استفاده بهینه از این بناها ی تاریخی و نشست با افراد متقاضی سرمایه گذاری در این بخش .
۲۸_ گزارش بیلان عملکرد شهرداری به شورای شهر به جهت پاسخ گوییبه شورای محترم به نیابت از شما شهروندان فهیم و نیز حضور مستمر در جلسات شورای محترم شهر جهت پاسخ گویی به نظرات آنها .
۲۹_ عملکرد درامدی در مدت حضور یک ماهه اینجانب در شهرداری به مبلغ ۶۷۵ / ۸۵۴ / ۶۷۶ / ۲ و هزینه های انجام شده به مبلغ ۷۲۷ /۹۲۲ /۰۱۶ /۱ ریال میباشد
۳۰_ پیگیری اخذ سند مالکیت املاک شهرداری ٬ پیگیری مطالبات معوقه شهرداری از طریق دایره اجراییات ثبت اسناد و املاک ٬ پیگیری پرونده ها و تنظیم لوایح دفاعی و ارایه آن به مراجع مذکور جهت دفاع از حقوق سازمانی و حضور مستمر در جلسات شورای محترم شهر جهت پاسخ گویی به نظرات آنان .

مهندس رنجبر در خاتمه گفت : از همکاری و مشارکت و همراهی همه شهروندان عزیز در یکماه خدمت گزاری تقدیر و تشکر دارم و همچنان نیازمند راهنمایی و همراهی و از همه مهمتر نظارت دقیق و بدور از سیاسی کاری بر عملکرد خود و همکارانم در حوزه شهرداری هستم

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید