چای شما
تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۷ در ۲:۳۳ ب.ظ , کد خبر:   74382

در آستانه سفر ریاست بنیاد به شهرستان آستانه اعلام شد:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
گزارش اهم خدمات محرومیت زدایی و حمایتی بنیاد مستضعفان در استان گیلان

بنیاد مستضعفان بر اساس منویات مقام معظم رهبری و در راستای اجرای طرح محرومیت زدایی اهدای اسناد واگذاری املاک تاکنون حدود ۶ هزار و چهارصد فقره سند را به واجدین شرایط در استان گیلان واگذار کرده است.

 

 

به گزارشخبرنگار رانکوه نیوز، بنیاد مستضعفان تاکنون ۶۴۰۰ مورد از اراضی بنیاد علوی به ابعاد ۲ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۴۱۳ مترمربع به ارزش ۲۶۲۱ میلیارد ریال در استان گیلان واگذار کرده است.

 

 

 

بنابراین گزارش بنیاد مستضعفان در راستای حمایت از خانواده‌های دارای چند قلو تاکنون کمک هزینه خرید ماهانه شیرخشک و پوشک را به ۱۱ خانوار دارای چند قلو به ارزش ۹۱۱ میلیون ریال پرداخت کرده است همچنین کمک هزینه‌های معیشتی به ارزش ۵۰ میلیون ریال نیز به دو خانوار پرداخت می‌شود.

 

از آنجایی که تامین مسکن به عنوان یکی از مهمترین دغدغه‌های خاناوده‌های داری چند قلو به شمار می‌رود بنیاد مستضعفان استان گیلان تاکنون ۱۴ مورد ودیعه مرمت و ساخت مسکن به ارزش ۴ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال را به این خانوار‌ها پرداخت کرده است؛ بنابراین گزارش طرح ملی حمایت از مادران باردار و شیرده بنیاد علوی نیز هم‌زمان با سراسر کشور در استان گیلان در حال اجراست و تاکنون در این استان ۴۱۲ خانوار تحت پوشش این طرح قرار گرفته و به صورت ادواری سبد غذایی دریافت می‌کنند.

 

بنیاد مستضعفان در راستای ارتقاء فضای ورزشی استان گیلان نیز احداث ۷ مورد زمین چمن مصنوعی به ارزش یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال را در دستور کار قرار داده است. کمک به احداث دو باب مسجد به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال و وقف عرصه یک باب مسجد جامع در شهرستان چابکسر به ارزش یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال نیزاز جمله اقدامات بنیاد مستضعفان در استان گیلان است.

 

خبرنگار: ابوالفضل شکری

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید