چای شما

مدیر کل میراث فرهنگی گیلان تاکید کرد

تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ در ۷:۴۵ ق.ظ , کد خبر:   16611
گردشگری فرصت مناسبی برای اشتغال پایدار گیلان است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: با برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی برای دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز اقامتی وخدمات پذیرایی، کیفیت ارائه خدمات به گردشگران ارتقاء می‌یابد.

 

 

به گزارش“صبح رانکوه”  رضا علیزاده در جلسه بررسی مسائل و مشکلات انجمن‌های صنفی گردشگری گیلان، با بیان اینکه هدف گردشگری استان تبدیل فرصت سفر به فرصت اقتصادی است، افزود: از طریق این مهم درآمد آن در جامعه نشر می‌یابد و تمام لایه‌های اجتماعی جامعه از مزیت سفر بهره‌مند می‌شوند.

وی با بیان اینکه باید بتوانیم از ظرفیت‌های گردشگری برای اشتغالزایی در استان استفاده کنیم، گفت: با این مهم موقعیتی می‌توانیم ایجاد کنیم تا عرضه کنندگان خدمات گردشگری فرصت‌های کسب و کار را برای افراد علاقمند با تحصیلات عالی در بنده گردشگری فراهم کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: در نیمه دوم امسال مباحث آموزشی مستمر و پیوسته بود در رسته‌های مختلف شامل دفاتر خدمات مسافرتی، مراکز اقامتی وخدمات پذیرایی انجام شد تا نیروهای کارآزموده بدون دغدغه بتوانند خدمات قابل قبولی را به گردشگران ارائه کنند.

علیزاده با بیان اینکه اقلام تبلیغاتی گیلان به منظور ارائه به مسافران نوروزی آماده و مراکز اقامتی تجهیز شده است، تصریح کرد: توزیع اقلام از طریق مراکز ثابت و موقت گردشگری امکان پذیر است.

وی با بیان اینکه از سال گذشته سلسله نشست‌های تخصصی با تورهای گردشگری استان برگزار شد، خاطرنشان کرد: نگاه تخصصی در دفاتر خدماتی استان شکل گرفت و بیشتر دفاتر بسته‌های تخصصی را برای اجرای تورهای گردشگری خود در اختیار دارند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: در تنوع‌سازی برنامه‌های گردشگری، جشنواره‌های مختلفی در موزه میراث روستایی رشت و سایر شهرستان‌ها برگزار می‌شود تا ماندگاری سفر را در استان به وجود آوریم./ تسنیم

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید