چای شما

تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۶ در ۵:۱۴ ب.ظ , کد خبر:   63620
کنفرانس ملی محاسبات نرم در رودسر آغاز به کار کرد

نخستین کنفرانس بین المللی و دومین کنفرانس ملی محاسبات نرم در رودسر آغاز شد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، بهروز فتحی در مراسم افتتاح نخستین کنفرانس بین المللی و دومین کنفرانس ملی محاسبات نرم در رودسر اظهار داشت: در این کنفرانس که به‌مدت دو روز در دانشکده فنی مهندسی شرق گیلان در رودسر برگزار می‌شود ۳۰۰ مقاله به دبیرخانه کنفرانس رسیده است.

وی با اشاره به اینکه از بین مقالات رسیده ۱۶۰ مقاله به‌صورت شفاهی و ۸۰ مقاله به‌صورت پوستر ارائه می‌شود افزود: بقیه مقالات نیز از کیفیت بالایی برخوردار بود اما به‌دلیل کمبود زمان و نبود فضای مناسب از پذیرش آنها صرفنظر شد که امیدواریم در کنفرانس‌های بعدی بتوانیم از آنان بهره بگیریم.

مسئول برگزاری کنفرانس ملی محاسبات نرم با اشاره به اینکه در این کنفرانس دو روزه ۴ نفر از اساتید برجسته از کشورهای چین، لهستان و کره جنوبی حضور دارند افزود: تعدادی از اساتید برجسته ایرانی نیز در کنفرانس حضور داشته و در زمینه موضوعات مربوط به این کنفرانس سخنرانی می کنند.

وی گفت: هدف از برگزاری این کنفرانس ایجاد ارتباط بین المللی در حوزه محاسبات نرم، تبادل نظرات اساتید داخلی و خارجی در زمینه آخرین پیشرفت‌های علمی محاسبات نرم و معرفی توانایی‌های دانشکده فنی مهندسی شرق گیلان و تبادل علمی بین دانشگاه های گیلان، دانشگاه‌های داخلی و خارجی است.

رئیس دانشکده فنی مهندسی شرق گیلان برگزاری این کنفرانس ها را فرصتی مناسب جهت تبادل نظر درباره آخرین دستاوردهای محاسبات نرم و هوش مصنوعی عنوان کرد و افزود: از دیگر مزیت‌های برگزاری این کنفرانس شناساندن قابلیت‌های منطقه است که تلاش کردیم تا قابلیت‌های منطقه شرق گیلان در سطح کشور شناسانده شود.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید