چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۱ ق.ظ , کد خبر:   73039

شهردار کلاچای خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
کمک ۸۰میلیون ریالی شهرداری  به کتابخانه عمومی کلاچای

شهردار کلاچای از کمک ۸۰میلیون ریالی شهرداری از محل نیم درصد در آمدهای عمومی برای توسعه،  تقویت و تجهیز کتابخانه عمومی این شهر در سال جاری تاکنون خبر داد.

 

مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی روز پنجشنبه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در جریان بازدید از بخش های مختلف کتابخانه شهید نورانی کلاچای در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت:  با بیان اینکه تمام اهتمام و تلاش ما در این راستا برای توسعه و ارتقای بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی  است افزود:آنچه قدر سهم شهرداری در پرداخت نیم درصد در آمد عمومی شهرداری به حساب کتابخانه است انجام خواهیم داد.

 

وی افزود: مطمئناً بهسازی،  شاداب سازی و تامین امکانات و تجهیزات کتابخانه می تواند اقبال عمومی مردم را نسبت به افزایش فرهنگ مطالعه افزایش دهد.

در جریان بازدید از کتابخانه عمومی شهر کلاچای بخشدار،  رییس و اعضای شورای اسلامی شهر،  مدیر امور کتابخانه های عمومی رودسر، فرمانده حوزه مقاومت شهید مدنی کلاچای حضور داشتند.

در این مراسم به پاس هفته کتاب و کتابخوانی لوح تقدیر که از سوی، شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاچای برای کارکنان خدوم و پر تلاش کتابخانه عمومی شهر کلاچای تهیه شده بود به آنان اهدا گردید.

۱۸تا ۲۴ابان ماه هفته کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است.

عکس و خبر:ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید