چای شما

تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۶ در ۳:۱۱ ب.ظ , کد خبر:   64299
کشف ۸ هزار نخ هزار نخ سیگار قاچاق در رودسر

فرمانده انتظامی رودسر از کشف ۸ هزار نخ انواع سیگار خارجی قاچاق به ارزش ۸۵ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، سرهنگ “رمضانعلی پور قاسم” در گفتگویی، با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر خرید و فروش سیگار قاچاق در سطح شهر کلاچای، بررسی موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران بعد از شناسایی یک واحد صنفی در ارتباط با فروش سیگار قاچاق‏، اقدام به بازرسی از این واحد کردند، تصریح کرد:‌در بازرسی از این مغازه ۸ هزار نخ انواع سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.

وی ارزش ریالی سیگارهای قاچای کشف شده را بر ۸۵ میلیون ریال برآورد کرد و افزود:مالک این واحد صنفی با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

سرهنگ پور قاسم با بیان اینکه ورود بی رویه کالای قاچاق به کشور با برنامه ریزی های گسترده دشمنان و با هدف ضربه زدن به اقتصاد کشور صورت گرفته است، تصریح کرد:نیروی انتظامی با اقدامات کنترلی و جلوگیری از ورود کالای قاچاق به کشور زمینه پویایی و شکوفایی ایران اسلامی را فراهم می کند.

فرمانده انتظامی لنگرود با اعلام اینکه هر ۲ راننده ۳۲ و ۵۳ ساله خودروهای حامل بار قاچاق جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید