چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۷ در ۳:۱۱ ب.ظ , کد خبر:   72402

رئیس صندوق کارافرینی امید شهرستان املش خبرداد

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
کسب جایگاه دومین شهرستان گیلان در جذب ۱۰۰% اعتبار در ۶ ماهه اول سال ۹۷

رئیس صندوق کارافرینی امید شهرستان املش گفت: صندوق کار افرینی امید یک موسسه غیر دولتی است که با اخذ مجور از بانک مرکزی فعالیت می کند.بر اسا گزارش این صندوق میزان سرمایه آن ۱۸هزار میلیارد ریال میباشد.

 

 

جعفرپور در گفتگوبا خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت:اداره این صندوق از طریق کمک های فنی و اعتباری دولت حق عضویت در سپرده حساب های قرض الحسنه،کارمزد تسهیلات احتایی،سود حاصل از انواع سپرده های بانکی،عواید حاصل از خرید و فروش سهام و اوراق شارکت و اموال منقول و غیر منقول و… صورت میگیرد.

 

وی افزود: ایجاد اشتغال احتای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پشتیبان مشاغل خانگی ایجاد و توسعه کسب و کار های خرد و کوچک از مهم ترین موضوع فعالیت این صندوق به شمار می رود.

 

هم اکنون این صندوق در همه شهرستان های کشور مشغول فعالیت است و توانسته در جهت ایجاد اشتغال و حمایت از تولید کنندگان خدمات ارائه می نماید. با این توصیف خبرنگار ما به سراغ مدیر صندوق کارافرینی امید.

 

صندوق کارافرینی امید از بدو تاسیس خود با احتای تسهیلات خود در زمینه اشتغال و ازدواج گام نهاده و امسال در بحث تسهیلات از طریق سامانه کارا به فعالیت خود ادامه میدهد.

 

جعفرپور اظهار داشت:پرداخت تسهیلات مشاغل روستایی در ۶ ماهه سال ۹۷ با توجه به ثبت تقاضای در سامانه کارا در زمینه های مختلف کشاورزی و صنعت و گردشگری و شیلات به ۵ نفر با اعتبار۷۲۱۷۰۵۵۰۰۰ ریال بوده و ۴پرونده با اعتبار ۷۴۰۰۰۰۰۰۰۰ریال در دستور کار قرار دارد.وی بیان داشت:شهرستان املش با جذب ۱۰۰% اعتبار در ۶ماهه اول سال ۹۷ کسب کرده است.

 

رئیس صندوق کارافرینی شهرستان املش به طرح امید و سپرده گذاری اشاره کرد و گفت در بحث طرح امید مانده بود شهرستان املش از جمله شهرستان هایی است که جوابگو کلیه متقاضیان خود بوده و در سال جاری با پرداخت وام به ۱۹ نفر با اعتبار۲۱۸۲۰۰۰۰۰تومان؛هیچ متقاضی در صف ندارد.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید