چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز

تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ در ۲:۰۷ ب.ظ , کد خبر:   66114
کتاب چکیده تاریخ ایران باستان اثر نویسنده املشی به بازار آمد

کتاب چکیده تاریخ ایران از باستان تا پایان دوره قاجاربه  اثر نویسنده املشی بازارآمد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ هر قوم و ملتی که تاریخ اسلاف و نیاکان خویش و سبب ترقّی و تنزّل آن‌ها را نداند، مانند طفلی است که پدر خود را نشناسد و هر قوم که تاریخ اسلاف خود را در دست نداشته باشد، ممکن است به یک حادثه جزیی – چون اسناد و قباله‌های قومیّت و ملیّت آن در دست نیست- محو ونابودگردد.

 

آشنایی با تاریخ کشورمان مقدمه ای لازم برای درک خلقیات مردم و شناخت زمینه های تحولات کنونی و سیر آن در آینده می باشد. نویسنده ی این کتاب با نگاهی از فراز تاریخ ایران، نکات برجسته ی تحولات سیاسی ۲۵ قرن منتهی به زمان حال را با دقت درخور تحسینی به اجمال مرور کرده و کتابی فراهم آورده که برای نوجوانان و جوانان مشتاق مطالعه ی تاریخ میهن و بزرگترهای تاکنون غافل از تاریخ کشورمان بسیار سودمند است.

 

درکتاب چکیده تاریخ ایران از باستان تا پایان دوره قاجار، شما می توا نید با پیدایش هر سلسله در یک فصل مجزا آشنا شوید و از همه ی پادشاهان و حکمرانهایی که در سرنوشت ایران تاثیر گذاشتند اطلاعات جامعی داشته باشید. جای جای کتاب آکنده از مطالبی پرشور و حماسی است.

 

کتاب “چکیده تاریخ ایران از باستان تا پایان دوره قاجار” اثرعلی غلامرضائی املشی در ۳۳۰ صفحه و با قیمت ۲۵ هزار تومان توسط انتشارات دافوس چاپ شدو در دسترس علاقه‌مندان تاریخ ایران زمین قرار گرفت.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید

 • پاسخ
  مریم
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۶ در ۸:۱۷ ب.ظ

  درود بی پایان استاد عزیزم
  باز هم تلاش شما برای بیان تاریخ شکوهمند ایران زمین ستودنی است باشد که همچون همیشه راهی باشد روشن به سوی شناخت بهتر و بیشتر تاریخ این مرز و بوم .

 • پاسخ
  وحید
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۶ در ۹:۴۰ ب.ظ

  تبریک
  ممنون از زحمات هم استانی عزیز
  به امید موفقیت بیشتر

 • پاسخ
  مهندس فرقانی
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۲ ب.ظ

  سلام و درود بر استاد عزیز
  خوشحالم که کتاب جدیدی از شما میبینم