چای شما

فجر انقلاب/

تاریخ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۳ در ۸:۴۳ ب.ظ , کد خبر:   15985
کاروان خبری فجر گیلان با فرماندار املش نشست برگزار کرد

اختصاصی                                         نشست کاروان خبری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور خبرنگاران استان و شهرستان رشت انعکاس اخبار برنامه های دهه فجر شهرستان املش در محل فرماندرای برگزار شد.

 

 

 

به گزارش “خبرنگارصبح رانکوه” داداشی در این نشست گفت: رسانه گیلان در تلاش است که کمکار و همیار مسئولان و دولتمردان اجرایی بوده و با انتشار فعالیت ها باعث آشنایی مردم با دستاوردهای نظام شود. رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند نقدها دلسوزانه و آگاهانه بوده، هدف، همیاری و همکاری با مدیران جهت رشد و توسعه استان است.

فرماندار املش در ادامه این  نشست خبری با خبرنگاران کاروان خبری فجر گیلان با قدردانی از تلاش اصحاب رسانه اظهار کرد: خبرنگاران بازوان توانمند نظام و دولت هستند  تلاش خبرنگاران، انعکاس تنگناها و مشکلات دولت به مردم و مشکلات مردم به گوش مسئولین است. ۶۸ پروژه عمرانی در زمینه های شهری، کشاورزی، بهداشت و درمان، آموزشی، ورزشی، گازرسانی، آبرسانی، راه روستایی، مسکن مددجویی با بیش از ۲۰ میلیاردتومان اعتبار در بخشهای خصوصی و دولتی در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهند رسید.

وی تصریح کرد: با توجه به تأکیدات مقام رهبری، دولت تدبیر و امید و استاندار محترم به اقتصاد مقاومتی و فضای سبک و کار و اشتغال در شهرستان املش به ۲۴۹ نفر تسهیلات اقتصاد مقاومتی بالغ بر ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از سوی ادارات جهاد کشاورزی، کمیته امداد امام (ره)، بهزیستی، صندوق مهر رضا (ع)- سپاه ناحیه و شیلات در حیطه های پرورش قارچ، ماکیان، مرغ، دام، زنبور عسل، احیای باغات چای، گردو، مرکبات، فندق، ماشین آلات کشاورزی اعطا شده است. در بخش فرهنگی اعتبارات ویژه برای برگزاری جشنواره های مختلف، کاروانهای متعدد راهیان نور، مرقد امام، همایش املش شناسی اختصاص یافت. گفتنی است بیش از یک میلیارد تومان به آموزش و پرورش شهرستان تعلق یافته که تاکنون بیش از ۶۰ درصد آن تخصیص یافته است.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید