چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۵ ب.ظ , کد خبر:   76740

رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری املش در گفتگو با رانکوه نیوز

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
کارناوال شادی به مناسبت نوروز ۹۸ در املش برگزار شد

میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت:به مناسبت ایام نوروز شهرستان املش با کارناوالی از آیین های بومی محلی میزبان گردشگران نوروزی شد.

 

قاسم قنبری در گفتگو با رانکوه نیوز در تشریح این خبر اظهار کرد: وجود جاذبه‌های گردشگری فراوان در املش و زیبایی های فرهنگی و آیینی این شهرستان باعث شده تا گردشگری بسیاری به این منطقه سفر کنند.

وی با بیان اینکه بر اساس آمارهای موجود در روزهای اخیر گردشگران بسیاری املش را بعنوان مقصد سفر انتخاب کرده اند،از رشد این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

قنبری آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر املش را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ارتقای سطحی کیفی خدمات به گردشگران نوروزی و ایجاد امکانات لازم برای اقامت آنها با تمام تلاش درحال اجراست.

وی با اشاره به برگزاری کارناوال شادی نوروزی در شهرستان طی روزهای اخیر اذعان کرد:در اجرای این برنامه علاوه بر نمایش آیین های اصیل شهرستان همراه با ساز و نوای محلی، فراهم کردن بستر نشاط اجتماعی در نوروز در نقطه هدف قرار داشته است.

برپایی کمپ استقبال و راهنمایی مهمانان نوروزی، تبلیغ و اطلاع‌رسانی و توزیع نقشه جامع گردشگری شهرستان املش و … از دیگر برنامه‌های نوروزی این شهرستان بود که قنبری به آن اشاره کرد.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید