چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۷ در ۷:۲۲ ب.ظ , کد خبر:   72764

نماینده ولی فقیه در گیلان در یادواره شهدای بالا چاف لنگرود

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
کاخ پوشالی غرب را به زباله‌دان تاریخ خواهیم انداخت/ خیانت نکردن مسئولان از وصایای شهداست

نماینده ولی فقیه در گیلان دست گدایی دراز نکردن به طرف قدرت‌های سلطه‌گر را عزت دانست و گفت: کسی که عزت را غیر از جامعه اسلامی جست‌وجو می‌کند ذلیل و منفور ملت است.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در یادواره شهدای بالاچاف لنگرود با اشاره به وفاداری ملت ایران به راه شهدا پس از گذشت ۳۰ سال از دوران دفاع مقدس اظهار کرد: امروز جوانانی که دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را مشاهده نکردند مسیر شهیدان را ادامه می‌دهند و ارواح شهدا از ملت ایران راضی هستند.
وی، بندگی خداوند و پیروی نکردن از طاغوت و ظلم را از هدف‌های بزرگ انبیای الهی به‌ویژه پیامبر گرامی اسلام(ص) عنوان کرد و افزود: امروز اهداف پیامبران الهی با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام(ره) تحقق پیدا کرده است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران محبوب تمام ملت‌ها هستند، تصریح کرد: امروز قدرت‌های سلطه‌گر جهانی منفور مردم دنیا شدند و به اندازه‌ای که ملت از جمهوری اسلامی رضایت دارند، به همان اندازه از قدرت‌های استکباری عصبانی هستند.
آیت‌الله فلاحتی، تداوم جمهوری اسلامی را با جانفشانی شهدا دانست و بیان کرد: هر کسی که در مسندی، قدرتی و شوکتی قرار دارد در سایه خون شهدا است.
وی به وصیت شهدا برای جامعه اشاره کرد و گفت: تبعیت از رهبری، خالی نکردن مسجدها، حفظ حجاب در جامعه و خیانت نکردن مسؤولان از وصایای شهدا است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه خون شهدا با پیروزی انقلاب اسلامی به ثمر نشسته است، خاطرنشان کرد: مردم ایران خداپرست هستند و حضور پر شور در اربعین حسینی(ع) پاسخ ملت به ارواح شهداست.
آیت‌الله فلاحتی پایداری، پایمردی و ایستادگی ملت ایران را درس‌آموزی از شهدا ذکر کرد و یادآور شد: امروز جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در مقابل قدرت‌های استکباری ایستاده است.
وی با بیان اینکه خود را شریک دردهای مسلمانان دانستن از منشور امت اسلام است، اظهار کرد: منشور امت اسلام، قرآن و پیامبر(ص) این است اگر مسلمان خود را در سرنوشت مسلمانان شریک نداند دیگر مسلمان نیست بنابراین ملت ایران خود را شریک دردهای مسلمانان می‌داند.
امام جمعه رشت ادامه داد: مادامی‌که نظام اسلامی، نام امام عصر(عج)، نام شهیدان و اسلام و قرآن در کشور سایه افکنده، قدرت‌های سلطه‌گر جهانی آرام نمی‌گیرند و مبالغ بسیاری هزینه می‌کنند تا مسیر بندگی را در جامعه ما بزدایند.
آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه تمام قدرت‌های استکباری در مقابل نظام اسلامی خاضع شدند، تصریح کرد: امروز آمریکا در برابر ملت ما تسلیم شده و پذیرفته ایران را در مبادلات اقتصادی آزاد بگذارد.
وی به جایگزین کردن ارز دیگر کشورها در مقابل دلار آمریکا اشاره کرد و افزود: امروز دوسوم جمعیت دنیا بسیج شدند و می‌خواهند دلار را از مبادلات خود حذف کنند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه بیش از دو هزار نفر از نویسندگان و فرهیختگان غربی به این نتیجه رسیدند که غرب در حال افول است، خاطرنشان کرد: همان‌طور که شاخ سوسیالیسم شرق را شکستیم شاهد افول و شکست آمریکا خواهیم بود.
وی با بیان اینکه قدرتهای دنیا فهمیده اند که ایران باید در عرصه‌های نظامی، سیاسی و اقتصادی دنیا شرکت داشته باشد، خاطرنشان کرد: به امید خدا و همت شما مردم روزی میرسد که کاخ پوشالی غرب را به زباله‌دان تاریخ خواهیم انداخت.
آیت‌الله فلاحتی دست گدایی دراز نکردن به طرف قدرت‌های سلطه‌گر را عزت دانست و گفت: کسی که عزت را غیر از جامعه اسلامی جست‌وجو می‌کند ذلیل و منفور ملت است و کسی که مانند مقام معظم رهبری در سایه قرآن، اسلام، پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) عزت را در کنار مردم می‌داند و می‌ماند، محبوب دل‌ها است.

انتهای پیام/

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید