چای شما

تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ در ۷:۳۳ ب.ظ , کد خبر:   16261
چه خبر از «رحیم مشایی»؟!

مشایی بسیار باهوش است و هیچ کس تردیدی در آن ندارد. مشایی می داند که جداشدن او از احمدی نژاد یک طنز غیرواقعی سیاسی است چون حتی ارتباط خانوادگی مانع این گسست می شود.

 

به گزارش صبح رانکوه،به نقل از هشدار نیوز او کجاست؟ در آخرین اتاق ساختمان ولنجک که کسی اجازه ورود به آن ندارد یا در مازندران؟ هیچ کس خبر ندارد او کجاست. البته محمود احمدی نژاد و نزدیکان به مشایی در دولت های نهم و دهم به علاوه خانواده او می دانند که مشایی کجاست و چه می کند. او هست و نباید نگران نبودنش بود.

او همان بود که حلقه ها را مشخص می کرد و امروز خود در گوشه غیرعیان حلقه نخست است. سایت متین نیوز که برخی اخبار منتشرشده اش تکذیب می شود هم اخیراً نوشته که در حاشیه روز گذشته مراسم افتتاح سایت شخصی محمود احمدی نژاد، شخصی گفت: «در نبود جناب مهندس مشایی شاگرد اول شما این مراسم لطفی ندارد» که احمدی نژاد در واکنشی سرد به این موضوع خطاب به وی گفت: «از این پس مشایی هرگز دیگر در مجامع ما حضور پیدا نخواهد کرد.» مشایی هیچ جایی نرفته و خیال همه باید راحت باشد؛ احتمال دارد او در اتاق کناری محل مراسم افتتاح سایت بوده باشد یا چند کیلومتر آن طرف تر در نور با خانواده اش به گردش می پردازد. او نیست اما هست.»

به نوشته این روزنامه، «دو گمانه می توان برای این سکوت متصور شد؛ یک گمانه که به واقعیت بیشتر نزدیک است، تصور او مبنی بر کمتر پرداخته شدن به تخلفات دولتمردان سابق است بدین معنا که شاید او فکر می کند با حضورش در صحنه علنی نگاه های بیشتری به سمت عملکرد آن دولت می رود اما در صورت تداوم غیبتش همان حلقه سوم در مظان اتهام قرار می گیرد و یاران حلقه دوم که برای او و احمدی نژاد عزیز هستند در حاشیه امن باقی می مانند.

گمانه دوم هم این است که برای حضور یاران احمدی نژاد در انتخابات مجلس و شاید هم برای حضور احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ حضور مشایی در عرصه عمومی ممکن است حاشیه ساز شود و اظهارنظر یا عملکردی از جانب مشایی سبب کاهش آرا شود.

مشایی بسیار باهوش است و هیچ کس تردیدی در آن ندارد. مشایی می داند که جداشدن او از احمدی نژاد یک طنز غیرواقعی سیاسی است چون حتی ارتباط خانوادگی مانع این گسست می شود. او کسی نیست که از ازدواج پسرش با دختر احمدی نژاد برنامه داشته باشد. مشایی بسیار با برنامه عمل کرد و ارتباطش نه تنها متلاطم نشد بلکه مستحکم تر از حد تصورش هم شد به نحوی که بسیاری رفتار و گفتار احمدی نژاد را آموخته از مشایی می دانند. او هست اما نیست و بر هیچ کس هم هویدا نیست که چه زمانی پروژه حضور در عرصه علنی مشایی رقم خواهد خورد؛ تنها مشخص است که نباید انتظار آغاز این پروژه را در آینده نزدیک داشت.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید