چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۷ در ۳:۰۰ ب.ظ , کد خبر:   74820

علی فلاح رنجبر در جلسه ستاد دهه فجر با اصحاب رسانه؛

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در واقع تکمیل و کمال انقلاب است

جلسه ستاد ایام دهه مبارک فجر با حضور علی فلاح رنجبر ریئس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر ، اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار شد .

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ علی فلاح رنجبر ریئس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر در ابتدا با تبریک فرا رسیدن ایام ا….دهه مبارک فجرخاطرنشان کرد:خبرنگاران ،پایگاههای اینترنی و فضاهای مجازی اهتمام ویژه نسبت به برگزاری برنامه های دهه فجر داشته باشند چرا که امسال در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار گرفتیم و متفاوت تر از سال های قبل است .

 

وی افزود:چهلمین پیروزی شکوهمند انقلاب در واقع سال تکمیل و کمال انقلاب است.

 

فلاح رنجبر با بیان اینکه دشمنان با هر شرایطی به دنبال ضربه زدن به نظام هستند و قطعا هم نا موفق هستند

 

فلاح رنجبراظهار داشت: رسانه های فضای مجازی ،نشریات و پایگاههای اینترنتی در بحث درج خبر و گزارشات اهتمام لازم را داشته باشندبا توجه به اینکه امسال چهلمین سال پیروزی است شرایط طوری است که بایستی مطابق الگوهایی در سراسر کشور اجرا و عمل شود .

 

رنجبر اضافه کرد:با محدویت اقتصادی که وجود دارد،خبرنگاران ،نشریات و اصحاب رسانه نباید اجازه دهند تا افراد نا آگاه حاشیه سازی کنندو بایستی درمقابلشان بیاستید.

 

ریئس فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و خطاب به خبرنگاران گفت:سعی کنید متنی که انتخاب میکنید حتما چهلمین سال پیروزی انقلاب را قید نمایند.

 

فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر خاطر نشان کرد:در خصوص پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ایام دهه مبارک فجر با مسوولین ،خانواده های معظم شهدا،اقشار مختلف مردم مصاحبه ای درخصوص انقلاب داشته باشید.

وی در ادامه همچنین به ایام فاطمیه که از ۳۰ دی آغاز میشود اشاره نمود و گفت:در دهه مبارک فجر حرمت این ایام را داشته باشید و اخبار و اطلاعات که درج میشود را از دو جنبه؛ سواد رسانه ای ،آیین رفتار حرفه ای و صادقانه بیان کردن را رعایت می کنید.

 

فلاح رنجبر در پایان برنامه ها ستاد دهه فجر فرهنگ ارشاد اسلامی را شامل ؛نمایشگاه خوشنویسی.برگزاری مسابقات نقاشی ،اجرای نمایش آیئنی،
نملیشگاه کتاب و اکراین فیلم با موضوع انقلاب بیان نمود.

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید