چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۷ در ۹:۴۲ ب.ظ , کد خبر:   74545

فرماندار املش در جمع هنرمندان شهرستان:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
چرا شهر املش سینما ندارد/ضرورت تقویت بیمه هنرمندان املش

فرماندار املش  با اشاره به تشکیل مجمع فرهنگی بیان داشت: جای تعجب دارد که تا این ساعت سینما در شهرستان نیست.؛سینما در فضای مجازی است؛  ایکاش در املش  سینما و مجتمع فرهنگی می‌بود.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛  یونس محمودی در نشست با هنرمندان شهرستان که در فرمانداری املش برگزار شد  با اشاره به رسالت اهل قلم اظهار داشت: هنرمندان به عنوان تنها قشر شاخص و متفکر و اندیشمند جامعه در قیاس با سایر اقشار جامعه نه تنها کمتر نیست بلکه به مراتب بیشتر هست به گونه‌ای که حتی فلاسفه قبل از میلاد مسیح هم تکیه‌ی علما و فقها و اندیشمندان سایر علوم انسانی را به مقبوله‌ی هنر معطوف کرده‌اند.

 

وی افزود: علوم انسانی زاینده سایر علوم و فنون هست. بنابراین با همه این عبارات و جملات و مفاهیم و مضامین درمیابیم که جایگاه هنر بسیار بالاست و وظیفه بنده به عنوان نماینده عالیه حاکمیت و دولت ؛ ایجاد تعامل هم‌افزایی ایجاد یک گفتمان صمیمی و بدور از اغراض به اهداف سیاسی است.

 

فرماندار املش تصریح کرد: ارتباط با جامعه هنر ظرافت می‌خواهد طراوت می‌خواهد و در عین حال یک مقدار نگاه ژرف‌آمیز می‌خواهد که ما اینها را نداریم. گرچه با مجالست با شماها می‌تواند به آموزه‌های بنده بیفزاید. این از نظر بنده بسیار ارزشمند است. همین الان من (کسی که یک الف یک حرف به کسی یاد بده او را بنده خود می‌کند). یعنی اینقدر جایگاه علم تعلیم و تعلم بالاتر از عبادت است.

 

وی خاطر نشان کرد: بحث بیمه شاغلان در حرف و مشاغل هنری یک اصل است. اما در خصوص نفس افزایشی بیمه همانطور که آقای جعفری بهش اشاره کرد باید  بیمه‌ اقشار مختلف هنرمندان شهرستان افزایش یافت.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید