چای شما

اسدالله عباسی:

تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۶ در ۳:۲۹ ب.ظ , کد خبر:   63473
پیشرفت ۵۷ درصدی سد پل رود/برداشت پرتغال نارس توسط دلالان مرکبات

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه بعضی از دلالان پرتغال را نارس برداشت می‌کنند گفت: آن‌ها رنگ پرتغال را تغییر داده که این کار شیوه‌های ناپسندی است که دلالان انجام می‌دهند اما خوشبختانه در شمال وجود ندارد ولی در بازارهای دیگر استان‌ها است و به کیفیت مرکبت آسیب می‌زند و سازمان کشاورزی و بازرسی باید مانع از این کار شوند.

 

به گزارش رانکوه نیوز؛ اسدالله عباسی در نشست خبری بابیان وضعیت سد پل رود رودسر اظهار کرد: این سد آب ۲۷ هزار هکتار زمین کشاورزی، باغ چای و هفت شهر شرق گیلان را تأمین می‌کند.

وی افزود: این پروژه تا الآن ۵۷ درصد پیشرفت داشته است و اگر سال ۹۷ آب‌گیری شود سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پیشرفت کار پروژه باید بودجه پرداخت شود و این نشان می‌دهد که مسئولان مربوط باید بیشتر تلاش کنند.

عباسی بیان کرد: ۵ میلیارد تومان برای تملک زمین‌های کشاورزی اطراف بودجه نیاز است تا پروژه سرعت بگیرد.

وی با اشاره به اتوبان شلمان املش افزود: این پروژه، پروژه‌ای ملی است و برای افتتاح آن اقدام فوری اعلام‌شده و تنها مشکل آن این است که درراه‌های دسترسی به ییلاقات موانع ایجادشده است که باید برطرف شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: از کارخانه تعاونی که به‌خوبی در رحیم‌آباد سرمایه‌گذاری کرده است حمایت می‌کنیم و بخش ما ۷۰ هزار تن از مرکبات موردنیاز استان را تأمین می‌کند.

عباسی بابیان اینکه بعضی از دلالان پرتغال را نارس برداشت می‌کنند گفت: آن‌ها رنگ پرتغال را تغییر داده که این کار شیوه‌های ناپسندی است که دلالان انجام می‌دهند اما خوشبختانه در شمال وجود ندارد ولی در بازارهای دیگر استان‌ها است و به کیفیت مرکبت آسیب می‌زند و سازمان کشاورزی و بازرسی باید مانع از این کار شوند.

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید