چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۷ در ۲:۰۸ ب.ظ , کد خبر:   74812

احمدپور رئیس آموزش و پرورش املش در جلسه شورای اداری عنوان کرد:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
پیشرفت همه جانبه کشور مرهون توسعه سرمایه های انسانی است

جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان املش با حضور دکتر آقاجانی رئیس مدارس مراکز غیر دولتی و مشارکت های مردمی استان گیلان،فرماندار ومعاون فرماندار، روسای ادارات این شهر برگزار شد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ دراین جلسه احمدپور رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان املش ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره همه شهدای والامقام ایران اسلامی و امام راحل(ره) و آرزوی توفیق برای رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین سالروز وفات حضرت آیت ا…هاشمی رفسنجانی را گرامی داشت .

 

وی افزود: رشد و توسعه پایدار کشور به تربیت انسانهای آگاه ،متعهد و متخصص بستگی دارد و پیشرفت همه جانبه مرهون توسعه سرمایه های انسانی است.

 

احمدپور با بیان اینکه توجه واهتمام به آموزش و پرورش را می توان وظیفه کل جامعه و احاد مردم دانست ،خاطرنشان کرد:نظام اجتماعی و حیات سیاسی جوامع به تعامل و مشارکت اعضای آن بستگی داردوهیچ جامعه ای بدون وصف مشارکت همه نهادها قادر به پیشبرد برنامه های توسعه نخواهد بود.

 

وی اضافه نمود:آموزش و پرورش بعنوان نهاداجتماعی بیش از سایر نهادها نیازمند مشارکت و همراهی همه عزیزان نظام امت اسلامی است .رئیس آموزش و پرورش شهرستان املش درادامه ضمن گرامی داشت هفته شورای آموزش و پررورش اعلام کرد:این هفته از ۲۴ لغایت ۳۰ دی ماه برگزار خواهد شد و فرصتی است تا بار دیگر همه اعضای محترم شورای آموزش و پرورش را به تشریک مسایل بیشتر به منظور ظرفیتهای قانون تشکیل شورای آموزش و پرورش برای تحقق مشارکت و نظام مردم در امر آموزش و پرورش و بهره گیری از کلیه منابع و امکانات در مسیر توسعه،افزایش دستگاههای تعلیم و ترییت ،تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و تسهیل درفعالیتهای اجرایی دعوت کنیم.

وی همچنین به ثمرات تشکیل این قانون اشاره کرد و افزود:بی شک آثار و ثمرات تشکیل این قانون مترقی را میتوان در تصمیات ارزنده و پر ثمر شوراهای آموزش و پرورش با هدف جلب وجذب مشارکت همگانی و گره گشایی از تنگناهای تعلیم ووتربیت دانست.

 

احمدپور در ادامه بیان داشت:اجرای درست و صحیح قانون تشکیل شورای آموزش و پرورش می تواند آموزش و پرورش را برای میل به اهداف خیلی کمک نماید.وی افزود: با توجه به لزوم آگاه سازی و ترویج مفاد قانون شورای آموزش و پرورش لازم است که همه اعضای اصلی شورای آموزش و پرورش با قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش آشنا باشند تا بتوانیم در همه کارهای آموزش و پررورش تسریع ببخشیم.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان املش در پایان آمادگی این اداره را جهت برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های ستاد دهه مبارک فجر اعلام نمود.


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید