چای شما

امام جمعه املش:

تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۶ در ۹:۱۲ ق.ظ , کد خبر:   63638
پیروزی بر رژیم اشغالگر قدس برنامه بعدی جبهه مقاومت است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صفری امام جمعه املش در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهر اظهار داشت: جبهه مقاومت با  سرکوبی خلافت ضعیف و کوتاه مدت داعش پیروزی بزرگ را کسب کرد.

 

به گزارش رانکوه نیوز، امام جمعه املش گفت: خدا را شکر که تحت زعامت رهبری قرار داریم که با بینش و شجاعت خویش به نحوی نقشه راه را ترسیم می‌کنند که نتیجه‌اش همیشه پیروزی ما و شکست دشمن را رقم می‌زند و به پاس هدیه‌ای که خداوند به‌عنوان ولی‌فقیه به ما عطا کرده شکرگزاریم.

صفری افزود: امروز ملت بزرگ ایران، عظمت خود را مدیون رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی ایران است گرچه در طول تاریخ عده‌ای قدردان عظمت‌های وجود نازنین ائمه نبوده ولی درود خدا بر آن مرد بزرگ که مقاومت مدیون اوست.

وی گفت: مقاومت واژه زیبایی است که در قرآن هم بر آن تاکید شده و امروز هم اگر می‌بینیم که بعضی از قله‌های پیروزی فتح شده و زمینه برای ظهور آقا امام زمان (عج) و نابودی استکبار مهیا شده، هنر مردان باایمان و شجاعی است که الگوی خوبی برای نسل‌های آینده شدند.

صفری افزود: ما به وعده‌های الهی در قرآن کریم و همچنین به وعده رهبر عزیزمان مبنی بر نابودی اسرائیل تا ۲۵ سال آینده ایمان کامل داریم و خوب می‌دانیم که پیروزی بر رژیم اشغالگر قدس برنامه بعدی ماست و مدافعان حرم و جبهه مقاومت آن را اجرایی می‌کنند.

امام جمعه املش گفت: عده‌ای همیشه مشغول سمپاشی بوده، هستند و خواهند بود و این گونه سمپاشی‌ها در صدر اسلام هم بوده که همان رگه‌های نفاق در جامعه اسلامی است و همه شاهدیم که چه میزان در میتینگ‌ها، سخنرانی‌ها و فضای مجازی گفتند و نوشتند.

صفری گفت: پرداخت باقیمانده مطالبات چایکاران را بایستی رئیس سازمان چای، استاندار و نماینده مردم شخصاً پیگیری کنند زیرا عده‌ای از چایکاران تاکنون فقط مطالبات چین اول را دریافت کرده و چشم انتظار پرداخت باقی‌مانده بهاء برگ سبز چای هستند.

وی افزود: خسارت ناشی از سیل و طغیان رودخانه‌های شهرستان املش به مردم و زیرساخت‌ها بالاست اما مسئولان آب منطقه‌ای گیلان که متولی رودخانه‌ها است تاکنون حتی یک بار هم حضور نیافته‌اند تا ببینند که مردم با چه مشکلاتی در این زمینه مواجه‌اند.

امام جمعه املش اظهار داشت: عده‌ای از مردم هم در حاشیه رودخانه‌ها املاکی دارند که منابع طبیعی دست گذاشته و مانع دخل و تصرف مردم شده و بایستی نمایندگان مجلس در مجلس حرایم رودخانه‌ها را تبیین و تعریف کنند./ تسنیم

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید