چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۷ در ۱:۵۶ ب.ظ , کد خبر:   72614

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
پیام تشکر مدیر آموزش و پرورش شهرستان املش از جامعه فرهنگی و دانش آموزی  شهرستان ‌ در راهپیمایی ۱۳ آبان

در پی حضور باشکوه و حماسی فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان املش در راهپیمایی ۱۳ آبان، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان پیام تقدیر ارسال کرد.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
یوم اللّه سیزده آبان، یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است. این روز باشکوه بدین سبب روز «دانش آموز» نامیده شد، تا خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر گیتی باشد که با ابرقدرت های چپاول گر به مبارزه بی امان بپردازند و عزّت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند. روز سیزدهم آبان به همه مستضعفان جهان آموخت که بر ضد مستکبران قیام کنند و حقوق از دست رفته خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند. پیام روز سیزدهم آبان به مسلمانان این است که تنها در برابر پروردگار جهانیان و مکتب توحید به نماز بایستند و فقط در پیش گاه خدا به کرنش بنشینند و تا همیشه ی زمان در برابر ظلم و زورگویی ابرقدرت ها سرتسلیم فرود نیاورند.درسیزده آبان امسال
دانش آموزان و فرهنگیان آگاه و عزیز شهرستان املش نشان دادند که با حضور در راهپیمایی این روز بزرگ برای مبارزه با استکبار و جاری ساختن روحیه حق طلبی، نقشی فعال و ارزشمند ایفا نموده و می توانند با الگو قرار دادن ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در حفظ ارزشها و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام های استوار بردارند .

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ بر خود فرض می دانم که از حضور حماسی تک تک دانش آموزان و فرهنگیان بزرگوار شهرستان املش در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۱۳ آبان تشکر نموده و از پیشگاه حضرت حق تعالی خواستارم با عنایت همیشگی و هدایت پیوسته ای که در حق این مردم خوب وخداجو داشته ودارد همچنان ملت سرافراز ما را در راه صلاح و فلاح ، راهنما ودستگیر بوده و آینده ای درخشان وپر فروغ ، توام با رشد هرچه بیشتر مادی ومعنوی برای همه مردم کشورعزیزمان ایران را رقم بزند .
قاسم احمد پور
مدیرآموزش و پرورش شهرستان املش


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید