چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۵ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۹ ق.ظ , کد خبر:   84177

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
پیام تسلیت شهردار رانکوه به مناسبت رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و امام حسن مجتبی(ع)

شهردار رانکوه در پیامی فرارسیدن سالروز رحلت پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت دو اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را به مردم مؤمن و ولایتمدار استان تسلیت گفت.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، متن پیام دکتر  احمد صنعت توفیقی بدین شرح است :

 

فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبر نور و رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، زمین و زمان در سوگ از دست دادن خلق برگزیده و سرور جهانیان داغدار و سیاه پوش شده اند و ذکر درود و سلام و رحمت بر مقام والای این انسان عالی مقام بر زبان‌ها جاری شده است؛ گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی، چون این عزیزان می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.

 

بدون تردید راه رستگاری بشر تمسک به اهل بیت است. امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و عنایت خداوند متعال، توفیق پیروی از کلام حق در تمامی جنبه‌های زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم.

 

اینجانب رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام، حضرت ختمی مرتبت، سید المرسلین محمد مصطفی (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت سلطان طوس و انیس النفوس امام رضا (ع) بر همه دوستداران آن حضرت تسلیت عرض می‌نمایم و امیدوارم که مورد لطف آن بزرگواران در این دنیا و مورد شفاعت آن‌ها در روز قیامت قرار گیریم.

 

احمد صنعت توفیقی

   شهردار رانکوه


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید