چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۷ در ۸:۳۶ ب.ظ , کد خبر:   72917

رئیس کمیته امداد رودسر در گفتگو با رانکوه نیوز

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
پرداخت بیش از دو میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان

رئیس کمیته امداد رودسر از پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: دو میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان تسهیلات برای ۹۷ خانوار در قالب اشتغال روستایی در قالب طرح‌های کشاورزی، گل و گیاه، دامداری و خدماتی جذب‌شده است.

 

 

 

مجید بهمنیار در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز  با اشاره به پوشش ۲۱۰ نفری نسبت به سال گذشته، بیش از چهار هزار و۵۰۰ مددجو  زیرپوشش کمیته امداد شهرستان رودسر هستند افزود: این نهاد در ابعاد مختلف معیشتی، درمانی، تأمین مسکن، جهیزیه برای نوعروسان و کمک‌هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان به نیازمندان و محرومان جامعه خدمات‌رسانی می‌کند.

 

 

وی با تشکر از خیرین امداد  افزود: کمیته امداد بر پایه کمک رسانی خیرین وابسته است و، انتظار داریم هیچ وقت در بخش امداد رسانی به خانواده های نیازمند کوتاهی نکنند چون در بخش امداد کمیته امام خمینی بسیار محدود می باشد.

 

رئیس کمیته امداد رودسر با اشاره  از احداث ۸۱ واحد مسکن مددجویی روستایی بااعتباری بالغ‌بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در رودسر گفت: از این تعداد ۴۵ واحد به‌صورت تفاهم‌نامه‌ای سپاه پاسداران با کمیته امداد احداث می‌شود.

 

بهمنیارخاطر نشان کرد: طبق برنامه بودجه کمیته امداد باید از صندوق صدقات چه در خانه ها  و چه در معابر باید ۶۵۰میلیون تومان جمع آوری کنیم که خوشبخاته تا الان ۸۹% از این در امد کسب شده استف که از دو طریق الکترونیک با استفاده از نرم افزار سکه در بخش نیکوکاری و شماره گیری با کد *۸۸۷۷# میتوانند کمک رسانی کنند.

عکس و خبر: ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید