چای شما

نماینده مردم شهرستان رودسر و املش :

تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۳ در ۱۲:۱۶ ق.ظ , کد خبر:   15744
هدف اصلی این اهانت، مقابل هم قرار دادن مسیحیان و مسلمانان است

نماینده مردم شهرستان رودسر و املش :پشت پرده اهانت به پیامبر اعظم اسلام (ص) دستان پلید رژیم صهیونیستی دیده می شود و هدف اصلی این اهانت، مقابل هم قرار دادن مسیحیان و مسلمانان است.

 

 

 

به گزارش “خبرنگارصبح رانکوه”“محمد مهدی رهبری املشی” با تاکید براینکه توهین به ساحت مقدس پیامبر (ص) دسیسه ای بود که در زمان بوش پسر با رویای تجدید دوباره جنگ های صلیبی آغاز  و با حمایت غول های رسانه ای صهیو نیستی ادامه پیدا کرد افزود: پس از اسلام هراسی با تشکیل داعش غرب به یک ۱۱ سپتامر دیگر نیاز داشت تا بر استعمار و ظلمی که در حق مسلمانان انجام می دهد را بپو شاند و افکار عمومی جهان را در سناریو کاملا صهیونیستی درگیر کند.

نماینده مردم شهرستان رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همه ملت ها و انسان های آزاده و اخلاقمدار، توهین به مقدسات ادیان، با استفاده از  هنر، را نفی و محکوم می کنند.

وی در ادامه افزود:پشت پرده اهانت به پیامبر اعظم اسلام (ص) دستان پلید رژیم صهیونیستی دیده می شود و هدف اصلی این اهانت، مقابل هم قرار دادن مسیحیان و مسلمانان است.

رهبری املشی اضافه کرد: دشمنان اسلام با طرح این گونه مسائل قصد جریحه دار کردن اعتقادات مسلمانان و همچنین ایجاد حرکت های غیرمنطقی و عقلانی در بین آنان را دارند اظهار کرد: این امر نشانه آزادی بیان و مطبوعات نیست بلکه بی آبرویی و بی شخصیتی سران غرب و استکبار است.

وی در ادامه گفت: شخصیت و اندیشه های بلند پیامبر اسلام (ص) امروز توانسته قلب ملتهای جهان را تسخیر کند و همین امر موجب واهمه جهان غرب از گسترش اسلام و نفوذ سیره پیامبر (ص) بر قلب بشریت شده است.

نماینده مردم شهرستان رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در دین اسلام همه ادیان الهی مورد احترام واقع شده اند افزود:مسلمانان، پیامبر (ص) و اهل بیت او را جزو عزت و شرف خود می دانند و هرگز توهین به آنها را بی پاسخ نمی گذارند.

وی در ادامه تصریح کرد:آزادی بیان در غرب به معنی توهین به همه ادیان و مقدسات می باشد ولی حتی یک نفر اجازه ندارد در مورد جنایات وحشیانه رژِم کودک کش صهیونیست اعتراض و مطلبی بنویسد ،این معنی آزادی بیان در  غرب است.

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید