چای شما

امام جمعه املش

تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ در ۵:۱۷ ب.ظ , کد خبر:   67931
نهضت امام خمینی (ره) زمینه ساز ظهور حکومت حضرت مهدی (عج) است

امام جمعه املش با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مبتنی بر مکتب اهل بیت( علیهم السلام) است گفت: حرکت بزرگ امام در احیای اسلام برای رسیدن به یک هدف متعالی بود تا انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور امام عصر شود.

 

 

 

 

به گزارش رانکوه نیوز،حجت الاسلام محمد صفری، امام جمعه املش شب گذشته ( ۱۳ خرداد) در مراسم سالگرد ارتحال امام در مسجد واجارگاه رودسر با تسلیت ایام گفت: امشب شب ضربت خوردن امام علی ( علیه السلام) و شب قدر است که باید از این فرصت جهت توبه و استغفار به درگاه الهی بهره برد‌.
وی با بیان اینکه با نگاهی اجمالی به تاریخ زندگی بشر در می یابیم که برای حیات جامعه انسانی همیشه مبارزانی بودند که با عمل و اندیشه خود مشعل فروزانی می شدند برای سعادت بشری گفت: این افراد زمینه را برای رشد و تعالی و سعادت جامعه فراهم کردند.

صفری با تصریح اینکه عصر ما عصر حاکمیت اندیشه سکولاریسم با محوریت کاپیتالیسم توسط غرب است که تمام مباحث را در سیطره خود قرار دادند افزود: امام خمینی(ره) در چنین شرایطی به پا خواست و با کمک مردم برای مذهب قیام کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب ایران مبتنی بر مکتب اهل بیت( علیهم السلام) است اذعان کرد: امام راحل قهرمان اسرار اربعه است و سفر بالحق الی الحق خود را تکمیل کرد.

امام جمعه املش اذعان کرد: هنر امام در عبد خالص خدا بودن است که همه جهت گیری ها، روش ها و سلوک هایش به سمت قدرت لایزال الهی بود و خود را به منبع نور متصل کرد و تشعشات آن تمام عالم را فرا گرفت.

وی با بیان اینکه جایگاه امام در میان مردم در عبودیت امام بود تصریح کرد: سربازان امام ره صد ساله عرفان را یک شبه طی کردند و شهدای هست سال جنگ تحمیلی مصداق بارز این امر هستند.

صفری با تصریح اینکه امام در حوزه فرهنگ و اجتماعیات نوآورترین مرد در عصر ماست اظهار کرد: امام اندیشه اسلام ناب را برای تعالی انسان مبتنی بر قرائت پیامبر ارائه و در جامعه تبیین کرد.‌

وی تاکید کرد: حرکت بزرگ امام در احیای اسلام برای رسیدن به یک هدف متعالی بود تا انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور امام عصر شود.

امام جمعه املش با بیان اینکه انقلاب اسلامی با سرعت به مسیر خود ادامه می دهد تصریح کرد: بر همه مسئولین و مردم واجب است تا حافظ آرمانهای انقلابی باشند که اراده خدا بر آن تحقق یافته است.

 

 

بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید