چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ در ۴:۲۴ ب.ظ , کد خبر:   79070

شهردار شهر کلاچای در گفتگو با رانکوه نیوز خبر داد:

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
نهایی شدن طرح جامع شهر کلاچای / اجرای طرح سالمسازی شهر کلاچای

شهردار شهر کلاچای گفت: شهرداری  کلاچای از تمامی سرمایه گذاران که طرح های گردشگری – اقتصادی – اشتغال زا – مجتمع های رفاهی -تفریحی ارائه دهند، استقبال خواهد کرد.

 

 

مهندس اثنی عشری در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اعتبار سال۹۸شهرداری کلاچای رابالغ بر۶میلیارد و۴۰۰میلیون تومان عنوان کرد و گفت:از این مبلغ ۳ میلیارد جهت کارهای عمرانی و ۳ میلیاردو ۴۰۰برای هزینه های جاری و اداری اختصاص یافته است.

 

 

وی افزود: درسال جاری برای اولین بار سعی کردیم اعتبارات عمرانی را برای پنج محله شهر از جمله گیل کلایه-گزافه رود-نوده-بازار و گلزار شهدا و مسجد جامع ومسجد صاحب الزمان تخصیص دهیم.

 

 

وی طرح اجرای پروژه های بهسازی و عبور و مرور این محلات را شامل؛آسفالت معابر خاکی سطح شهر-پیاده روسازی-لوله گذاری جهت دفع آبهای سطحی -احیای فضای سبز-شن ریزی معابرخاکی سطح شهربرشمردو خاطرنشان کرد:در اجرای این طرحها خود مردم مشارکت مستقیم دارند و انتظار داریم که درقالب اجرای پروژه های محله محوری نیز خود مردم نظارت براین امور داشته باشند.

 

 

اثنی عشری افزود:طرح جامع شهر کلاچای نهایی شده است و درسالجاری ابلاغ خواهد شد که پیشرفت خوبی داشت و موقعیت های مختلفی را از اراضی چه دولتی وخصوصی برای امر سرمایه گذاری پیش بینی شده است.

 

 

وی تصریح نمود: شهرداری از تمامی سرمایه گذاران که طرح های گردشگری – اقتصادی – اشتغال زا – مجتمع های رفاهی -تفریحی ارائه دهند، استقبال خواهد کرد.

 

 

شهردار کلاچای در خصوص طرح سالمسازی دریا خاطرنشان کرد:خوشبختانه یکی از طرح های سالمسازی را که مورد تایید وزارت کشور،استانداری و فرمانداری است طرح سالمسازی شهر کلاچای است که این طرح درمجتمع گردشگری نگین شهرداری اجرا خواهد شد و موقعیت بسیار عالی برای جذب گردشگران و مسافران از دریا و شنا خواهد بود.

 

 

اثنی عشری همچنین امکانات طرح سالمسازی را رفاهی-خدماتی و تفریحی برشمرد و افزود:مشکل هیچگونه تسهیلات در مجتمع نگین نداریم و با توجه به اینکه این طرح متصل به مجتمع نگین است شهروندان و مسافران عزیز می توانند از همه امکانات مجتمع برخوردار شوند.

 

خبرنگار : ابوالفضل شکری


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید