چای شما
اختصاصی رانکوه نیوز
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۷ در ۲:۴۰ ب.ظ , کد خبر:   73364

یونس محمودی فرماندار شهرستان املش در همایش پرسش مهر

پایگاه خبری تحلیلی رانکوه نیوز: (Rankoohnews)
نقش دانش‌آموزان و معلمان در ساختن آینده ایران مهم ترین هدف پرسش گری مهر است

فرماندار املش گفت: یقیناً پرسش مهر ریاست‌جمهوری نشانه‌ای بر جایگاه رفیع نظام تعلیم و تربیت و نقش دانش‌آموزان، معلمان و مربیان در ساختن آینده ایران است.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، یونس محمودی در همایش پرسش مهر که در کانون معصومیه این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: پرسش مهر ریاست جمهوری با هدف بسط روحیه پرسشگری ، مشارکت فرهنگیان و دانش آموزان ، افزایش حس مسولیت پذیری ، تحلیل پدیده ها ، شناخت و حفظ هویت دینی و ملی ، تلاش برای رفع خشونت ، مدارا  تحقق صلح مبتنی بر عدالت ، قانونمداری و انسجام  وحدت ملی شکل گرفته است.

 

وی افزود: در خصوص سوال پرسش مهر امسال باید بگویم  کسب انواع مهارت ها در حوزه های گوناگون میتواند  عامل ارتقاء کیفیت زندگی آحاد افراد جامعه شود تا ما با یک جامعه پویا و بالنده تر مواجهه شویم. کسب مهارت بخشی از اجتماعی شدن است ، فرد با اکتساب مهارت ها میتواند به نحو مطلوب و مناسب نقش کنونی و آتی خود را در جامعه ایفا نماید.

 

وی خاطرنشان کرد: خانواده و نهادهای اجتماعی مانند مدرسه مهمترین عامل تحقق این مهم هستند ما در دنیای پیچیده و دشواری زیست می کنیم که لازم است برای بهروزی و موفقیت در این جهان ، مقابله موثر با بسیاری از مشکلات که در پیشروی ما قرار میگیرند به مجموعه ای از مهارتها تجهیز شویم که این مقوله یک اصل کتمان ناپذیر است.

 


انتهای پیام
بنر-رانکوه-نیوز-ادامه-مطلب.

نظر دهید